+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Acanthurus Triostegus

Minimalny Zbiornik: 400 Litrów
Poziom Trudności : Średni
Temperament: Średnio Agresywny
Odpowiedni dla Rafy: Tak
Parametry Wody 72-78° F, dKH 8-12, sg 1.020-1.025, pH 72-78
Dorasta Do: 25 cm
Formy Barwne: Biały
Dieta: Roślinożerny
Występuje: Africa, Fiji, Indonesia, Solomon Islands, Sri Lanka, Tahiti
 

Convict Tang, znany również jako Convict Surgeonfish, ma wspaniałe białe lub srebrne ciało podkreślone sześcioma pionowymi czarnymi pasami. Szypułkowate kolce (w pobliżu ogona) są raczej małe w porównaniu z kolcami innych Tang. Świetny dodatek do rafy lub akwarium tylko dla ryb.

Wymaga dużego obszaru do pływania - przynajmniej akwarium o pojemności 500 l. Nie należy go łączyć z innymi rybami z gatunku Tang, ponieważ będą go nękać. Będzie żył spokojnie z innymi Convict Tangs, jeśli wszyscy zostaną wprowadzeni w tym samym czasie.

Convict Tangs nie mają cech odróżniających, które pomogą odróżnić samce od samic. Są bardzo trudne do rozmnażania w otoczeniu akwarium, ponieważ narybek przez miesiące pozostaje
w stadium planktonu i jest w ciągłym niebezpieczeństwie z powodu filtrów.

Chociaż Tangs spożywają pokarmy mięsne razem z innymi rybami w akwarium, ważne jest, aby oferowano im wiele morskich wodorostów i alg. To wzmocni ich układ odpornościowy, zmniejszy agresję i poprawi ogólny stan zdrowia. Zaoferuj suszone wodorosty przywiązane do skały lub użyj klipu warzywnego i karm go co najmniej 3 razy w tygodniu. Sea Veggies, sałatka z wodorostów i Ocean Nutrition są idealnymi produktami i są bardzo łatwe w użyciu.

  • Poziom trudności: Łatwy

Acanthurus Triostegus - (pokolec)

Promocja

  • Producent:

    Coralhouse
  • Dostępność:

    Obecnie brak na stanie
Cena: zł154.00 zł190.00 (-19%, -zł36.00)
Zawiera 8% podatku VAT (zł11.41)