+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Naturalny biały piasek pozyskany z najwyższej jakości złóż. Jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń, a ze względu na zawartość węglanu wapnia stabilizuje odczyn wody.

Dzięki najnowszej technologii zastosowanie AF Bio Sand znacznie przyspiesza proces dojrzewania akwarium i pozwala na szybsze zasiedlenie go.

 Dołączone do zestawu butelki zawierają wyizolowane laboratoryjnie szczepy bakterii nitryfikacyjnych oraz pożywkę ułatwiająca ich rozwój i namnażanie.

Specjalistyczna formuła zestawu gwarantuje zamknięcie cyklu azotowego i eliminację szkodliwych związków chemicznych z wody znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych podłoży.

Niezwykle łatwy sposób użycia AF Bio Sand pozwala na błyskawiczne przygotowanie piasku do użycia w akwarium.

Ze względu na niezwykle szerokie zastosowanie AF Bio Sand doskonale sprawdzi się również w funkcjonujących zbiornikach jako uzupełnienie podłoża. Granulacja piasku to 0,5-1,5 mm.

 

INSTRUKCJA UŻYCIA: Podczas transportu może wytrącać się pył, który jest bezpieczny dla akwarium, jednak w celu uniknięcia zmętnienia wody zalecamy wypłukanie piasku w wodzie RODI przed zastosowaniem w akwarium.

Do 3 litrów zasolonej wody wlać zawartość obu buteleczek, dokładnie wymieszać, dodać do worka z piaskiem i odstawić na 24 godziny.

W celu umożliwienia namnażania bakterii nie należy zamykać worka. Nie zalecamy przechowywania w chłodnych miejscach, gdyż może to znacząco wydłużyć czas namnażania bakterii.

Optymalna temperatura dojrzewania piasku to około 25-28°C. Po upływie 24 godzin tak przygotowany piasek jest gotowy do użycia w akwarium.

Produkt przeznaczony wyłącznie do akwarystyki.

Chronić przed dziećmi.

  • Poziom trudności: Łatwy

AF Bio Sand 7,5kg - piasek

Nowośćć

Naturalny biały piasek pozyskany z najwyższej jakości złóż. Jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń, a ze względu na zawartość węglanu wapnia stabilizuje odczyn wody.

  • Producent:

    Aquaforest
  • Dostępność:

    W magazynie
  • ean:

    5902026738859
Cena: zł83.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł15.52)

Ilość:


PayU Raty