+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Small, Powerful, and Smart!

NERO 5 - propeller pump   

 

Nero 5 to nowa pompa wodna firmy Aqua Illumination (AI), firmy znanej jako jedna z pionierskich lamp LED do akwariów, takich jak AI Sol, AI Prime i Hydra. Nero 5 to pierwsze urządzenie Aqua Illumination poza kategorią oświetlenia i odziedziczyło wiele wspaniałych funkcji z doświadczenia AI, tworząc intuicyjne sterowanie oświetleniem ..

 

 

 

 

 

Moc ~ 11.300 l/h (~3000 GPH)

Nero 5 Aqua Illumination zapewnia regulowany szeroki przepływ, który jest jednocześnie silny, ale jednocześnie delikatny. Tradycyjne konstrukcje śmigieł wytwarzają twardy strumień, który może podrażniać koralowce, gdy innowacyjne śmigło Nero 5 wypycha wodę w szerokim wzorze, który może przesuwać żywność, detrytus lub inne swobodnie pływające cząsteczki bez bezpośredniego czyszczenia korali. Głowice mają wiele różnych zastosowań wokół zbiornika rafy, ale głównym celem jest wytworzenie wystarczającego przepływu, aby utrzymać niskotorowe plamy w zbiorniku i pomóc w zwiększeniu ilości zasysanego materiału do filtracji. Dzięki technologii BlueTooth LE możesz ustawić pompę w różnych trybach lub stworzyć harmonogram dzienny, aby zmienić przepływ w ciągu dnia.

Bardzo Cichy
Sterowny
Wydajny
Kompaktowy projekt

 

Kontrola

Teraz zBlueTooth LE, połącz się z pompami o większym zasięgu i odblokuj kilka funkcji, ale przede wszystkim pomiń cały proces tworzenia sieci bezprzewodowej, aby móc się z nią połączyć. Teraz, korzystając z Aqua Illumination Nero 5, otwórz aplikację MyAi, wybierz tryb i kontroluj przepływ w swoim akwarium.

Różne tryby przepływu pozwalają wybrać to, co jest odpowiednie dla twoich koralowców i ryb. Kilka godnych uwagi trybów to tryby Losowe i Schedule, tworzenie pełnowymiarowego codziennego harmonogramu, który przełącza się pomiędzy różnymi trybami i ustawieniami w ciągu dnia, lub pozwól Nero 5 losować się w trybie Losowym. Dołączony kontroler ma tylko jeden przycisk, ale jest bardzo wydajny i jeśli nie chcesz sterować pompą za pomocą urządzenia inteligentnego, nie martw się, naciśnięcie lub przytrzymanie przycisku przez różny czas może zmienić prędkość, tryb lub obrócić wyłączać i włączać bez konieczności uzyskiwania dostępu do dodatkowych interfejsów sterowania.

Tryby przepływu:

Losowo - Nero 5 będzie losowo zmieniać natężenie przepływu w ciągu dnia, tworząc naturalny ruch wody w całym zbiorniku rafy.
Pulse - Tworzenie fali stojącej można wykonać za pomocą Nero 5 w trybie Pulse. Interwał impulsów może zostać zmieniony w celu zharmonizowania z twoim akwarium, wraz z maksymalnym natężeniem przepływu. Posiadanie fali może spowodować dodatkowe obciążenie Twojego akwarium, ale jest świetną metodą do podnoszenia osiadłego detrytusa z trudno dostępnych miejsc.
Stała - Ustaw i zapomnij! Po prostu ustaw odpowiednie natężenie przepływu, a Nero 5 będzie płynąć z tą prędkością, dopóki nie zmienisz trybu lub przepływu.
Harmonogram - Utwórz harmonogram, który może wykorzystywać wiele różnych trybów przepływu. Dzięki aplikacji MyAi tworzenie harmonogramu przepływu jest proste i można to zrobić w ciągu kilku minut!
Feed - Karmienie. Wystarczy przytrzymać przycisk sterownika przez 2-5 sekund, aby ustawić Nero 5 w trybie podawania na 10 minut.
All-Off - Wyłączaj pompę, kiedy tylko chcesz, z pełną kontrolą po włączeniu. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk sterownika przez 6 lub więcej sekund, aby wyłączyć pompę. Ponowne dotknięcie przycisku spowoduje ponowne uruchomienie pompy.

Get the MyAi App!   //  iTunes App Store  

 

Montaż magnetyczny

Montaż Nero 5 zajmuje tylko minutę, a dzięki dołączonemu systemowi mocowania magnetycznego ruch pompy zajmuje tylko sekundę. Dając około 15 ° ruchu, możesz ustawić Nero 5 tak, by kierował strumień w akwarium tam, gdzie go potrzebujesz. Dwuczęściowy system mocowania zawiera wewnętrzny magnes i zewnętrzny magnes, który może łączyć się ze sobą przez 13 mm (1/2 ") szkła lub mniej, a pompa następnie umieszcza się w ściętym wewnętrznym magnesie, aby uzyskać izolowany i cichy system mocowania.

 

Specyfikacja:

Maksymalny przepływ ~ 11300 l / h (3000 GPH)
Max grubość szkła - 13 mm (1/2 ")
Wymiary (weetside) - 5,4 x 7,15cm (2,1 "x 2,8")
Zużycie energii - (zmienne) ~ 30W przy 120VAC max


Co jest zawarte?

1x Nero 5 Powerhead
1x kontroler Nero 5
1x System mocowania magnesu
1x Zasilanie
1x Zestaw instrukcji

 

 • Poziom trudności: Łatwy

AI Nero 5 -pompa cyrkulacyjna (~11300l/h /~30W)

Promocja

Nero 5 to nowa pompa wodna firmy Aqua Illumination (AI), firmy znanej jako jedna z pionierskich lamp LED do akwariów, takich jak AI Sol, AI Prime i Hydra.  Nero 5 to pierwsze urządzenie Aqua Illumination poza kategorią oświetlenia i odziedziczyło wiele wspaniałych funkcji z doświadczenia AI, tworząc intuicyjne sterowanie oświetleniem ...

 • Producent:

  C2 Development, Inc.
 • Dostępność:

  W magazynie
 • ean:

  653341188229
Cena: zł1,162.20 zł1,490.00 (-22%, -zł327.80)
Zawiera 23% podatku VAT (zł217.32)

 • Otrzymasz rabat w wysokości 22% na ten produkt.

Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane