+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Pulse 80 drugiej generacji

Akwarium dla meduz
Pulse 80 jest oszałamiającym 87 litrowym akwarium morskim, doskonałym do trzymania meduz. Oświetlany diodami LED zbiornik przeznaczony jest dla młodych i mniejszych gatunków meduz i stanowi idealny wstęp do fascynującego świata meduz.

Konstrukcja
Jak w przypadku wszystkich naszych produktów, to akwarium dla meduz wykonane jest za pomocą najwyższej jakości komponentów oraz najwyższej jakości akrylu. Akwarium wykorzystuje tylko jedną ruchomą część, wysokiej jakości włoską pompę. Oznacza to, że zbiornik jest prawie niesłyszalny podczas pracy. Elementy zbiornika są cięte za pomocą bardzo dokładnej technologii CNC. W przeciwieństwie do większości produkowanych masowo produktów akwarystycznych nasze akwaria są montowane i polerowane ręcznie w małych partiach, zapewniając gotowy produkt o najwyższej jakości.

Filtracja

Przepływ wody w zbiorniku jest zaprojektowany, aby utrzymać "galaretki" z dala od wlotów i wylotów wody,a system filtracji będzie utrzymywać jakość wody na optymalnym poziomie dla rozwoju meduz. Akwarium wyposażony jest w wbudowany dwustopniowy system filtracyjny, który składa się z zraszanego filtra cząstek stałych oraz złoża biologicznego. Praktycznie bezobsługowy filtr wykorzystuje filtrację mechaniczną i biologiczną wody, aby utrzymać biologię na optymalnym poziomie.

Wewnętrzne systemy filtracji wystarczają do ogólnego użytku, ale akwarium posiada również połączenia zewnętrzne dające możliwość podłączenie do większego systemu w razie potrzeby. Można podłączyć chłodzierkę, filtr, grzałkę lub podłączyć więcej niż jedno akwarium do tego samego systemu filtrującego za pośrednictwem tych połączeń.

Oświetlenie
Zbiornik ten jest wyposażony w system oświetlenia LED, który jest kontrolowany przez pilota zdalnego sterowania, co pozwala na zmianę koloru światła. Można ustawić pynną zmianę koloru lub miganie za pośrednictwem różnych kolorów lub zmienić jasności z dowolnego miejsca w pokoju.

Konserwacja
Zbiornik został zaprojektowany jako system Plug and Play, który wymaga niewielkiej konserwacji:

  • Codziennie

Karmienie dwa razy dziennie.
Usunąć niezjedzone jedzenie.

  • Tygodniowo

Przetrzeć wnętrze zbiornika w celu usunięcia glonów, które się pojawiły.
Wykonaj 10% podmianę wody.

  • Miesięcznie

Usuń gąbkę filtra i wypłukać pod bieżącą wodą.

  • Co 6 miesięcy

Wyczyść filtr i gąbkę
Wyjąć i wyczyścić pompę

SPECYFIKACJA

Model - Pulse 80
Całkowita pojemność - 87 litrów (23 galony)
Wymiary - 660 x 600 x 260mm - (26 x 23 x 10 inches)
Maksymalna liczba meduz - do 10 średniej wielkości meduz (10cm/4″)
Oświetlenie - Wbudowana dioda zmieniająca kolor z pilotem na podczerwień
Filtracja - Wbudowany system filtracji mechanicznej i biologicznej
Materiał - Akryl
Pobór mocy - około 25 W

Zestaw dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym

 

Akwarium dla meduz Pulse 80 - Cubic GII Biały


  • Producent:

    Cubic Aquarium
  • Dostępność:

    Produkt na zamówienie
Cena: zł6,400.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł1,196.75)


Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane