+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Firma, która jako pierwsza wprowadziła na rynek rewolucyjną metodę filtracji - pelety (NP reducing Biopellets), nie spoczęła na laurach, lecz poszła o kolejny krok dalej.Po czterech latach badań wprowadza na rynek akwarystyczny All in one biopellets.

NP reducing Biopellets skutecznie usuwają azotany i tylko do pewnego stopnia fosforany. All in one Biopellets jest produktem, który z powodzeniem ma walczyć zarówno z azotanami jak i fosforanami, bez potrzeby użycia osobnych adsorberów na fosforany. Firma podkreśla, że All in one biopellets, podobnie jak Np reducing biopellets, wytwarzane są z najwyższej jakości składników, aby zapewnić całkowicie bezpieczne używanie produktu w zbiorniku z wrażliwymi i cennymi zwierzętami.

 All in one biopellets najlepiej pracują w bardzo wysokim przepływie wody. Np. zbiornik 700L z filtrem fluidyzacyjnym, w którym są 2 L pelet, wymaga już minimalnego przepływu 2000-3000L/h. Ten zbiornik zawiera 50 ryb i po 10 miesiącach sprawdzania standardowymi testami akwarystycznymi zarówno azotany jak i fosforany są niewykrywalne. 

Przeciętnie potrzeba ok. 1-4 tygodni, aby mogła powstać wystarczająca ilość bakterii i rozpoczął się proces redukcji poziomów azotanów i fosforanów. All in one BioPellets po pewnym czasie zużywane przez bakterie zmniejszają swoją wielkość, dlatego też należy uzupełniać ich ilość co 3-6 miesięcy.

 

Ważne:

 • Potrzebny jest silny odpieniacz, dobre napowietrzanie wody w akwarium.
 • Należy utrzymać duży przepływ wody, pelety powinny być umieszczone w filtrze fluidyzacyjnym.
 • Zastosowanie ozonu i UV przez złoże pigułek negatywnie wpływa na osiedlanie się bakterii na pigułkach i wydłuża czas dojrzewania filtra
 • Aby uniknąć gwałtownego skoku parametrów oraz dać możliwość przystosowania się zwierząt do nowych warunków, zaleca się użycie mniejszej ilości biopeletek na początku i stopniowe ich uzupełnianie.

Dawkowanie: 50-200ml pelet na 100L akwarium. Pozwól jednak, aby mieszkańcy akwarium stopniowo przyzwyczajali się do nowych warunków. Zwiększaj ilość pelet powoli, przez okres kilku tygodni.

 

Jeśli masz problem z azotanami, natomiast fosforany są na względnie niskim poziomie, polecamy użycie NP reducing biopellets. Jeśli zaś walczysz z wysokimi azotanami oraz fosforanami , lepszym wyborem będą All in one biopellets.

ALL IN ONE BIOPELLETS 500ML / 364 g


 • Producent:

  Reef Interests
 • Dostępność:

  W magazynie
 • ean:

  094922671097
Cena: zł149.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł27.86)

Ilość:


PayU Raty