+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Aquael Leddy Tube Day & Night to nowoczesny moduł oświetleniowy oparty o technologię LED. Moduł ma moc zaledwie 14 W, lecz zapewnia bardzo silny strumień świetlny, aż 1 700 lm. W porównaniu z tradycyjnymi świetlówkami liniowymi, Leddy Tube D&N daje prawie 2x więcej światła. Ma przy tym wysoki wskaźnik oddawania barw Ra >80. Diody w dwóch kolorach: białym oraz niebieskim pozwalają na symulowanie pełnego cyklu dobowego. 

Tryb Day to najmocniejsze światło do oświetlania akwarium w ciągu dnia. Pełna moc białych diod emituje światło bardzo zbliżone do dziennego, o temperaturze barwowej 6 500 K. Zapewnia doskonałe warunki wzrostu roślin i świetne odzwierciedlenie barw ryb. Jest to podstawowy tryb modułu Leddy Tube. 

Daybreak to specjalny program symulujący światło poranka i wieczoru. W trybie tym świecą oba zestawy diod - niebieskie i białe, ale ich moc jest zmniejszona o 50%. Bardzo przydatny do odtwarzania delikatnego światła, przy którym budzi się życie w akwarium oraz przygotowujący jego mieszkańców do snu. Chroni płochliwe ryby przed szokiem wywoływanym nagłym załączeniem się oświetlenia. Ułatwia aklimatyzację nowych ryb w zbiorniku.

trybie Night świecą tylko diody niebieskie, symulując delikatne światło księżyca. Pozwala to na obserwację, zamieszkujących zbiornik, nocnych zwierząt, takich jak sumy, krewetki i ślimaki. 

  • Poziom trudności: Łatwy

AQUAEL LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY

Nowośćć

Leddy Tube Day & Night to nowe oświetlenie firmy AquaEL z możliwością wyboru trybu światła.

  • Producent:

    Aquael
  • Dostępność:

    W magazynie
  • ean:

    5905546328296
Cena: zł150.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł28.05)


Ilość:


PayU Raty