+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

AQUAEL PFN-7500Pompa fontannowa z dyszami - 150W 7000l/h

Linia pomp fontannowych dedykowana do napędu filtrów stawowych AQUAEL w średniej wielkości oczkach wodnych. Podwójny prefiltr mechaniczny chroni je przed zapychaniem, dzięki czemu znacznie wydłuża się okres pomiędzy pracami konserwacyjnymi. Mogą pracować również poza oczkiem wodnym.

Wysokiej wydajności pompy ogrodowe AQUAJET PFN  są przeznaczone do pompowania wody w stawach ogrodowych, fontannach, kaskadach, oczkach wodnych i przydomowych basenach. Mogą być używane także do innych celów, np. w ogrodnictwie, w gospodarstwach domowych i rolnych, w hodowli ryb i innych zwierząt, na budowach itd. Pompy mogą też pracować w słonej wodzie.

Opis działania

Pompy AQUAJET PFN są napędzane przez wodoszczelny, synchroniczny silnik, który ma niewielkie wymagania konserwacyjne. Ceramiczna oś wirnika praktycznie nie ulega zużyciu i zapewnia długowieczność pompy. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika w pompach AQUAJET PFN odznaczają się one wyjątkowo cichą pracą. Duży prefiltr plastikowy chroni wirnik pompy przed zanieczyszczeniami dzięki czemu nie wymaga ona częstego czyszczenia. Dzięki prostej budowie ich obsługa jest łatwa.
 

Pompa powinna być całkowicie zanurzona w zbiorniku wodnym. W przypadku zatrzymania wirnika, zatkania wlotu albo wylotu w wyniku zanieczyszczenia, czy też pracy na sucho, zainstalowany w pompie wyłącznik termiczny odłączy ją od sieci elektrycznej, do czasu ostygnięcia. Włączenie następuje samoczynnie.

Pompy przy stosunkowo niewielkich wymiarach zapewniają dużą wydajność i wysokość podnoszenia. Jest to rezultatem zastosowania nowoczesnych, energooszczędnych silników oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika, które redukują straty wydajności do minimum.
 

Zalety:

 • Niskie zużycie energii oraz płynne ustawianie wydajności.
 • Mimo niewielkich rozmiarów pompa odznacza się bardzo duża wydajnością oraz cichą pracą.
 • Pompa posiada teleskopową dyszę fontannową, możliwe jest także zastosowanie wymiennych dysz fontannowych.
 • Pompa posiada korundowy trzpień ceramiczny, który praktycznie nie podlega zużyciu i zapewnia długowieczność pompy.
 • Zastosowany w pompie wyłącznik termiczny odłączy ją w razie ewentualnego przegrzania, po czym ponownie załączy samoczynnie.
 • Poziom trudności: Łatwy

AQUAEL Pompa Fontannowa PFN-7500

Nowośćć

 • Producent:

  Aquael
 • Dostępność:

  Produkt na zamówienie
 • ean:

  5905546179058
Cena: zł259.99
Zawiera 23% podatku VAT (zł48.62)

Ilość:


PayU Raty