+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Profilaktyczne lekarstwo na koralowce w kąpieliskach. Dokładnie czyści powierzchnię koralowca. Zmniejsza ryzyko rozwoju różnych chorób, w tym martwicy tkanek, bielenia koralowców, grzybicy, AEFW, Brown Jelly Syndrome. Środek zaradczy świetnie nadaje się do wprowadzania nowych koralowców do akwarium i poddawania ich kwarantannie. Proces kąpieli zapewnia zdrowy wygląd, wzrost i rozwój koralowców. Ponadto produkt jest bezpieczny dla koralowców, nie zawiera jodu i związków utleniających.

dawkowanie:

Kąpiel powinna być wykonana poza akwarium. Wstrząsnąć przed użyciem. Weź 2,5 ml AF Protect Dip w 5 litrach soli fizjologicznej lub wody bezpośrednio z akwarium, rozpuść. Następnie zanurz koral w przygotowanym roztworze i delikatnie spłucz jego powierzchnię wodą lub wyczyść szczoteczką do zębów. Uruchom łaźnię na maksymalnie 5 minut, a następnie umieść koral w misce z czystą słoną wodą, aby spłukać. Ponownie umieść koralowiec w akwarium. Zastosowane rozwiązanie nie nadaje się do ponownego użycia. Nie wlewać roztworu do akwarium. Preparatu nie należy stosować w obecności ryb, ślimaków, małży, krabów, krewetek. Ten produkt jest przeznaczony do użytku tylko poza akwarium. Nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

  • Poziom trudności: Łatwy

Aquaforest AF Protect Dip

Nowośćć

Profilaktyczne lekarstwo na koralowce w kąpieliskach. Dokładnie czyści powierzchnię koralowca. Zmniejsza ryzyko rozwoju różnych chorób, w tym martwicy tkanek, bielenia koralowców, grzybicy, AEFW, Brown Jelly Syndrome.

  • Producent:

    Aquaforest
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł89.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł16.64)

Ilość:


PayU Raty