+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Liquid Artemia to skoncentrowany pokarm w płynie. Świetnie sprawdza się jako podstawa diety szczególnie dla młodych zwierząt morskich. Nie zawiera szkodliwych konserwantów, a prosty i przejrzysty skład gwarantuje mieszkańcom akwarium dietę niemal identyczną z naturalną.

Poprawia wybarwienie, pozytywnie wpływa na zrównoważony rozwój zwierząt, a kompozycja oparta na naturalnym zooplanktonie zapewnia doskonałe przyswajanie składników odżywczych. Płynna postać pokarmu gwarantuje łatwe stosowanie — nie wymaga płukania i rozmrażania.

W przeciwieństwie do obecnych na rynku pokarmów mrożonych jest gotowy do użycia natychmiast po otwarciu. Najwyższej jakości składniki z kontrolowanych, ekologicznych hodowli gwarantują wysoką zawartość doskonale przyswajalnych witamin i minerałów. Unikalną formułę wzbogacono o ekstrakt z czosnku, który wykazuje dobroczynny wpływ na funkcjonowanie organizmów morskich.

Sposób użycia: karmić małymi porcjami raz dziennie.

Wstrząsnąć przed użyciem.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład: solowiec (Artemia salina), woda, sól, czosnek, przeciwutleniacz. Składniki analityczne: białko surowe: 2.07%, tłuszcz surowy: 0.5%, popiół surowy: 13.03%, włókno surowe: 0.65%.

  • Poziom trudności: Łatwy

AQUAFOREST LIQUID ARTEMIA 200ML


Liquid Artemia to skoncentrowany pokarm w płynie. Świetnie sprawdza się jako podstawa diety szczególnie dla młodych zwierząt morskich.

  • Producent:

    Aquaforest
  • Dostępność:

    W magazynie
  • ean:

    5902026731430
Cena: zł39.80
Zawiera 23% podatku VAT (zł7.44)

Ilość:


PayU Raty