+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

ATI Sunpower Dim

Nasze lampy Sunpower cieszyły się od zawsze szczególnym uznaniem ze względu na ich nadzwyczajną moc światła. Najnowsza wersja Sunpower Dim została ponadto ulepszona o płaską obudowę ze stali nierdzewnej, sterowanie elektroniczne i ponadczasowy elegancki design. Przede wszystkim jednak poprawiliśmy cyrkulację powietrza, co znacznie wpływa na jakość pracy lampy.

Wysłona z pleksiglasu chroni świetlówki i odbłyśniki przed niepotrzebnym kontaktem z wodą i gwarantuje wygodne zawieszenie. Każdy Sunpower Dim jest podzielony na dwa kanały, w których można wygodnie zamontować odrębne rodzaje świetlówek (np. świetlówki niebieskie).

Zalety w skrócie:

·  Wbudowany w lampę komputer za rozsądną cenę.

·  Tylko jedna wtyczka do kontaktu.

·  Sterowana komputerowo moc pracy świetlówek, umożliwia ustawienie 2 kanałów oświetlenia w 10 różnych punktach świecenia (na wykresie).

·  Sterowana komputerowo indywidualna jasność świetlówek. Umożliwia to ustawienie w 2 kanałach 2, 4 i 6 świetlówek z osobna oraz rozjaśnienie każdej z nich od 0 do 100% w 10 punktach uzyskując np. efekt wschodu i zachodu słońca.

·  Komputer wyświetla datę, godzinę oraz temperaturę samej lampy sterując pracą wentylatorów w celu utrzymania optymalnej temperatury stateczników.

·  Niespotykany stopień mocy światła uzyskany dzięki zastosowaniu najlepszych na świecie odbłysników i doskonałej technologii odprowadzania ciepła.

·  Łatwa obsługa dzięki kontrolowalnemu zawieszeniu, łatwo zdejmowalnej wysłonie z pleksiglasu i wyodrębnionym grupom świetlówek.

·  Wysokie bezpieczeństwo dzięki wysłonie z pleksiglasu oraz użyciu świetnie opracowanych komponentów elektrycznych i elektronicznych (gniazdka, EVG, komputer etc.).

Sposób wydzielania światła w lampach typu T5 jest jednym z najważniejszych elementów i podstawowym czynnikiem wpływającym na wydajność oświetlenia. W szczególności przy lampach z wieloma świetlówkami typu T5 (6, 8, 10) stopień nagrzania na tak małej powierzchni może niebezpiecznie wzrosnąć. Jeżli nadmiar ciepła nie zostanie wyeliminowany, działanie świetlówek osłabi się oraz ucierpią komponenty elektroniczne. Zamontowanie prostego systemu wentylacji w górnej części lampy nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż wolny przepływ powietrza będzie zablokowany przez płasko umieszczony odbłyśnik i osłonę bryzgoodporną, co dodatkowo podniesie temperaturę. Dlatego niezbędne do prawidłowego funkcjonowania lampy są świetlówki typu T5, które kontrolują odpływ ciepła, dzięki czemu nie muszą Państwo rezygnować z wysłony pleksiglasowej, tak ważnej dla bezpieczeństwa funkcjonowania sprzętu. Dodatkowo ATI stosuje metodę aktywnego chłodzenia.

ATI Sunpower Dim 8x39W (ściemnialny)

Promocja

  • Producent:

    Ati Aquaristik
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł2,194.50 zł2,310.00 (-5%, -zł115.50)
Zawiera 23% podatku VAT (zł410.35)