+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Zestaw zawiera 3 butelki po 500ml.

Biogro 1 - Zawiera 12 wolnych od patogenów i naturalnie wyhodowanych szczepów bakterii, produkujących enzymy niezbędne dla zachowania biologicznej równowagi w zbiorniku. 

Biogro 2 - w ciągu kilku dni redukuje toksyczną koncentrację amoniaku i azotynów do akceptowalnych poziomów, wspiera proces nitryfikacji. Zawiera 14 wolnych od patogenów i naturalnie wyhodowanych szczepów bakterii. 

Biogro 3 -Zawiera 9 wolnych od patogenów i naturalnie wyhodowanych szczepów bakterii. Skutecznie redukują one osad/muł gromadzący się na skałach i piasku. Ten osad jest doskonałym środowiskiem, w którym rodzą się i namnażają organizmy patogenne. Osad/muł może uwalniać gazy szkodliwe dla ryb oraz powodować nieprzyjemny zapach wydostający się z akwarium. 

Biogro bakterie namnażają się szybko, usuwają szkodliwą organikę z akwarium, poprawiają przejrzystość wody i tworzą zdrowe środowisko dla wszystkich mieszkańców akwarium. Dzięki specjalnej formule bakterie skutecznie działają na różnorodnych materiałach filtracyjnych. 
Biogro są tlenowymi bakteriami. Aby stymulować ich populację wskazane jest mieć dobrze natleniony zbiornik. 

Kiedy zaczynasz używać produktu Biogro ważne jest, aby odłączyć lampę UV i/lub ozon na 24 godziny. Nie należy stosować żadnych chemicznych produktów.

Przed użyciem należy potrząsnąć butelką. Można dozować bakterie z trzech butelek równocześnie lub robiąc przerwy pomiędzy poszczególnymi butelkami.

Dawkowanie:

Dawka startowa: po 120ml z każdej buteleczki/750L

Kolejne dawki: po 40ml z każdej buteleczki/750L

Dawkowanie wyliczone jest dla przeciętnego akwarium. Każdy akwarysta powinien dostosować dawkę do potrzeb swojego akwarium. Zmiana dawki na niższą czy wyższą nie powoduje żadnych negatywnych skutków.

Bakterie po otwarciu butelek zaleca się przechowywać lodówce, chociaż nie jest to konieczne, o ile nie są trzymane w zbyt wysokiej temperaturze. Bakterie Biogro powinny być zużyte w ciągu 6 miesięcy po otwarciu.

 

  • Poziom trudności: Łatwy

Biogro freshwater 123 500ml - do słodkowodnego akwarium


  • Producent:

    Reef Interests
  • Dostępność:

    Obecnie brak na stanie
  • ean:

    094922235008
Cena: zł150.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł28.05)