+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Brightwell Aquatics Carbonit X3 225g ultra wydajny węgiel aktywowany

Węgiel aktywowany w technologii Triple-Action szybko usuwa amoniak, chlorki i poprawia ORP

  • Węgiel aktywny nowej generacji, wzmocniony, oferujący lepszą filtrację chemiczną charakterystyczną dla tradycyjnego węgla aktywowanego.
  • Potrójne działanie, usuwa amoniak, chloraminy i utajony materiał organiczny, a następnie ułatwia proces rozkładu i reakcji utleniania / redukcji, zwiększając potencjał ORP i poprawia jakość wody.
  • Charakteryzuje się wysoką zdolnością do usuwania substancji organicznych, wysoką liczbą jodową i minimalnym pyleniem.
  • Średnia wielkość cząstek zapewnia optymalny przepływ i skuteczność.

 

Przed pierwszym użyciem spłukać pod strumieniem świeżej wody. Każde 225 g CARBONĪT-X3 nadaje się do wydajnego filtrowania do 225 galonów (około 852 l) wody. Metoda, w której stosowany jest CARBONĪT-X3, będzie dyktować czas reakcji z wodą, a tym samym szybkość, z jaką materiał organiczny będzie wyekstrahowany; Dlatego im większy jest czas reakcji pomiędzy cząstkami węgla a wodą, tym szybciej będzie to miało miejsce.

Zastosowanie mechanicznego filtra wstępnego w celu usunięcia materiału organicznego cząstek stałych z wody przed jego oddziaływaniem z tym medium wydłuży skuteczność. Rozpocznij od 1g na 76L w systemie tygodniowo i dostosuj ten współczynnik do warunków w zbiorniku. W akwarium o wysokiej zawartości składników odżywczych należy wymienić po 24 godzinach całkowitego stosowania; Umieszczenie w akwariach z niższą zawartością składników odżywczych może zostać wydłużone do 48 godzin całkowitego użycia. Akwarysta może wybrać stosowanie CARBONĪT-X3 przez 1 - 2 godziny dziennie przez cały okres 1 miesiąca w celu poprawy jakości wody. W takim przypadku CARBONĪT-X3 należy wyrzucić i wymienić na koniec każdego miesiąca. Niezależnie od sposobu stosowania, spowolnienie przepływu wody przez media poprawi jego skuteczność.

Uwaga: CARBONĪT-X3 nie jest tradycyjną formą węgla aktywnego; Jest znacznie bardziej skuteczny na jednostkę masy podczas usuwania rozpuszczonego materiału organicznego, a jednocześnie może być stosowany w sposób ciągły. Akwaryści. którzy preferują tradycyjną formę węgla aktywnego mogą wybrać Brightwell Aquatics CARBONĪT-P, do ogólnego stosowania. CARBONĪT-P szybko usuwa utajony materiał organiczny z akwarium, nie może jednak usunąć amoniaku i chloraminy i nie poprawia bezpośrednio ORP tak jak to robi CARBONĪT-X3.

Uwaga: Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie do spożycia przez ludzi.

Brightwell Aquatics Carbonit X3 225g


  • Producent:

    Brightwell Aquatics
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł99.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł18.51)


Ilość:


PayU Raty