+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Zrównoważone źródło azotu dla akwariów o ograniczonej zawartości azotu oraz niskiej zawartości składników odżywczych

  • Stosowany w połączeniu z MICROBACTER7 i REEF BIOFUEL lub KATALYST umożliwia naturalne wychwytywanie fosforu w układach o niewystarczającej zawartości azotu, obniżając stężenie fosforanu bez użycia chemicznych ośrodków filtracji i nie uciekając się do zanieczyszczenia układu materiałem organicznym w celu zwiększenia zawartości azotu . Zalecany do stosowania przez zaawansowanych akwarystów w systemach utrzymujących ultra-niskie poziomy składników odżywczych.
  • Może być stosowany z MICROBACTER7 (wybrane mikroby i enzymy), REEF BIOFUEL i / lub KATALYST (źródło węgla organicznego) i NEOPHOS (źródło fosforu) w celu osiągnięcia pożądanej zawartości składników odżywczych w akwariach rafowych dla poprawy zdrowia i kolorystyki mieszkańców.

1 ml NEONITRO zwiększy stężenie azotanów w 1 galonie (3,8 l) o ~ 5 ppm; 1 kropla z plastikowej pipety (dołączonej do butelki) zwiększy stężenie w tej samej objętości wody o ~ 0,25 ppm.

Nie przedawkować.

Brightwell Aquatics NeoNitro 250ml


Stosowany w połączeniu z MICROBACTER7 i REEF BIOFUEL lub KATALYST umożliwia naturalne wychwytywanie fosforu w układach o niewystarczającej zawartości azotu, obniżając stężenie fosforanu.

  • Producent:

    Brightwell Aquatics
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł49.90
Zawiera 23% podatku VAT (zł9.33)

Ilość:


PayU Raty