+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Zrównoważone źródło fosforu dla akwariów o ograniczonej zawartości fostforu oraz niskiej zawartości substancji odżywczych

  • Stosowany w połączeniu z MICROBACTER7 i REEF BIOFUEL lub KATALYST umożliwia naturalny pobór azotu w układach o niewystarczającej zawartości fosforu, obniżając stężenie amoniaku, azotynów i azotanów bez użycia chemicznych ośrodków filtracji i bez zanieczyszczania układu materiałem organicznym w celu zwiększenia zawartości fosforu.
  • Zalecany do stosowania przez zaawansowanych akwarystów w akwariach utrzymujących ultra-niskie poziomy składników odżywczych.
  • Może być stosowany z MICROBACTER7, REFE BIOFUEL i / lub KATALYST i NEONITRO w celu osiągnięcia pożądanej zawartości składników odżywczych w akwariach rafowych dla poprawy zdrowia i kolorystyki mieszkańców.

1 ml NEOPHOS zwiększy stężenie fosforanów w 1 galonie (3,8 L) o ~ 1,2 ppm; 1 kropla z plastikowej pipety (dołączonej do butelki) zwiększy stężenie w tej samej objętości wody o ~ 0,06 ppm.

Nie przedawkować.

Brightwell Aquatics NeoPhos 250ml


Stosowany w połączeniu z MICROBACTER7 i REEF BIOFUEL lub KATALYST umożliwia naturalny pobór azotu w układach o niewystarczającej zawartości fosforu.

  • Producent:

    Brightwell Aquatics
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł49.90
Zawiera 23% podatku VAT (zł9.33)

Ilość:


PayU Raty