+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Razor Marine

Unikatowy, złożony kompleks polimerów, opracowany specjalnie do czyszczenia powierzchni żywej skały, dekoracji i ścian zbiornika.

Najważniejsze korzyści
1. Łagodne rozluźnienie brzydkich nagromadzeń niepożądanych substancji, co znacznie ułatwia ich usuwanie przez odskrobanie i odkurzanie
2. Flokulacja cząstek stałych z resztek żywności, pozostałości i opadów
3. Zapobiega gromadzeniu się i osadzaniu się cząstek na skałach.
4. Ogólne działanie czyszczące sprawia, że akwarium jest czystsze

Zaleca się zawieszenie stosowania węgla aktywnego podczas korzystania z tego produktu, ponieważ węgiel aktywny może zmniejszyć skuteczność produktu. Gdy akwarium osiągnie pożądany wygląd, węgiel aktywny może zostać ponownie wprowadzony do systemu filtracji, jeśli jest to pożądane. Ze względu na szybkość, z jaką filtry zbierają cząstki stałe, podczas dozowania tego produktu może być konieczne czyszczenie mechanicznych wkładów filtrujących i innych mediów co drugi dzień. Jednoczesne stosowanie z MicroBacterCLEAN będzie miało bardzo synergistyczny efekt. Jeśli używasz MicroBacterCLEAN, używaj w odstępach kilku godzin.

Aktywne odpienianie i rozsądne podawanie powinny być pierwszymi krokami podejmowanymi w celu zminimalizowania zmętnienia i stężenia rozpuszczonych substancji organicznych w jakimkolwiek akwarium morskim. Woda o wysokiej czystości, o niskiej zawartości rozpuszczonego materiału organicznego i posiadająca odpowiednie parametry, jest podstawą zdrowego systemu akwariowego!

Razor Marine jest powolnym działaniem i może wymagać wielu aplikacji, aby osiągnąć efekt pożądany przez użytkownika. Stosowany zgodnie z zaleceniami, jest bezpieczny dla ryb morskich, twardych i miękkich koralowców, a także dla większości makroalg, jednakże zwierzęta powinny być obserwowane podczas używania, w przypadku oznak stresu (np. zamknięcie korali) należy zmniejszyć dawkę lub przerwać w razie potrzeby. Jeśli objawy utrzymują się, należy częściowo wymienić wodę i dodać węgiel.

Instrukcje i wytyczne
Przed użyciem wstrząśnij produktem! Na każde 50 galonów (190 L) objętości akwarium: Wprowadź następujące dawki tego produktu do obszaru dużego przepływu w głównym akwarium.

Uwaga: nakrętki do butelek 125 ml, 250 ml i 500 ml to 5 ml. Nakrętki opakowań 2 litry i 4 litry mają 10 ml.

Dzień 1: dodaj 2½ ml (½ nakrętki)
Dzień 2: dodaj 5 ml (1 nakrętka)
Dzień 3: dodaj 7½ ml (1½ nakrętki)
Dzień 4: dodaj 10 ml (2 nakrętki)
Dzień 5: dodaj 12½ ml (2½ nakrętki)
Dzień 6: dodaj 15 ml (3 nakrętki)

Profilaktycznie: Dodaj 7,5 ml (1½ nakrętki) co drugi dzień lub w razie potrzeby. Węgiel aktywny może zostać ponownie zainstalowany w filtrach po zakończeniu procesu oczyszczania.

 

  • Poziom trudności: Łatwy

Brightwell Aquatics Razor Marine 125ML

Nowośćć

Unikatowy, złożony kompleks polimerów, opracowany specjalnie do czyszczenia powierzchni żywej skały, dekoracji i ścian zbiornika.

  • Producent:

    Brightwell Aquatics
  • Dostępność:

    W magazynie

Rozmiar:


Cena: zł70.90
Zawiera 23% podatku VAT (zł13.26)

Ilość:


PayU Raty