+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Brightwell Aquatics Vitamarin-M 125ml

- suplement zawierający pełen wachlarz witamin, przynoszący wiele korzyści dla ryb morskich, korali, bezkręgowców, jak i pozostałych mieszkańców akwarium
- dostarcza witamin w tym samym stosunku jaki znaleziono w tkankach filtrujących bezkręgowców,
- nie wymaga chłodzenia
- składa się z oczyszczonej wody i składników o wysokiej czystości
- przygotowane przez hydrobiologa 

Opis:
Witaminy są związkami wymaganymi w niewielkich ilościach dla ważnych reakcji metabolicznych. Ilości witamin potrzebne dla poszczególnych gatunków się różnią. Krótkotrwały niedobór witamin jest zazwyczaj tolerowany przez większość organizmów, natomiast długotrwałe braki mogą doprowadzić do nieprawidłowości, złego stanu zdrowia, a w końcu nawet śmierci. W przypadku przedawkowania, strawione witaminy mogą mieć negatywny wpływ na organizmy w związku z zatruciem toksykologicznym, jednakże jest mało prawdopodobne by taki wpływ miał charakter ciągły. Zmniejszenie podawanej dawki witamin zazwyczaj prowadzi do pełnego odzyskania zdrowia. Z tych powodów zaleca się, aby VITAMARIN-M był wykorzystywany jako sposób dostarczania witamin dla mieszkańców akwarium wraz z pożywieniem bądź poprzez bezpośrednie dodawanie preparatu do wody, ale nie jednocześnie.

Instrukcja stosowania:
W przypadku podawania razem z pożywieniem (zalecane): Umieścić pokarm w czystym naczyniu i dodać VITAMARIN-M tylko w takiej ilości jaka jest potrzebna do jego nasiąknięcia.
Należy odczekać co najmniej 5 minut od momentu dodania preparatu do rozpoczęcia karmienia w celu umożliwienia wchłonięcia witamin przez pokarm. Pokarmy w postaci płynnej mogą być wzmocnione przez dodanie 1 ml (ok. 8 kropli) VITAMARIN-M na 10 ml objętości; wymieszać i pozostawić na 5 minut do czasu rozpoczęcia karmienia. Maksimum korzyści z karmienia pokarmami płynnymi osiąga się gdy pokarm podaje się bezpośrednio na organizm (np. przy użyciu pipety), a nie wlewając w strumień wody, który rozprowadza pokarm losowo po całym akwarium.

Jeśli dodawane bezpośrednio do wody w akwarium: Rozpocząć suplementację poprzez dodanie 2 ml (ok. 16 kropli) VITAMARIN-M na 76 litrów wody raz w tygodniu przez pierwsze cztery tygodnie stosowania, co odpowiada 2 kroplom preparatu na 76 litrów każdego dzień. Następnie stopniowo zwiększać dawkę do 4 ml na 76 litrów wody przez kolejne 4 tygodnie. Potem utrzymywać zalecaną dawkę.[Uwaga: jeśli używasz VITAMARIN-M w połączeniu z Brightwell Aquatics Koralle-VM, należy zmniejszyć dawki o 50%.] . Rozpoczynając suplementację od małych dawek można dostrzec subtelne różnice w wyglądzie akwarium, co potwierdza skuteczność i konieczność stosowania preparatu.

Wszystkie płynne preparaty Brightwell Aquatics wytwarzane są w oparciu o oczyszczoną wodę i składniki charakteryzujące się wysoką czystością. Preparaty opracowywane są podstawie danych empirycznych, z wykorzystaniem obserwacji i pomiarów, a nie czystej teorii.

Brightwell Aquatics VITAMARIN-M nie wymaga przechowywania w lodówce, jednakże przechowywanie w chłodnym i zacienionym miejscu wydłuży okres działania witamin. 

UWAGA !!! - Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

Składniki: 
Woda oczyszczona, kwas askorbinowy, niacyna, dl-a-tokoferolu, pantotenian wapnia, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, cholekalcyferol, witamina-propionian Cyjanokobalamina, kwas foliowy, biotyna, dimethylpyrimidinol Menadion.

Brightwell Aquatics Vitamarin-M 125ml


  • Producent:

    Brightwell Aquatics
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł64.99
Zawiera 23% podatku VAT (zł12.15)

Ilość:


PayU Raty