+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Teraz możesz wprowadzić do swojego domu najbardziej egzotyczne rafy na świecie dzięki substratom Arag-Alive firmy CaribSea.
Piasek ten powstał w wyniku współpracy CaribSea z publicznymi akwariami i parkami zoologicznymi, gdzie autentyczność jest koniecznością. Arag-Alive pomaga utrzymać odpowiednie pH przez całe życie akwarium bez ciągłego dodawania chemikaliów i tworzy równowagę biologiczną, aby zniechęcić dokuczliwe glony.
Arag-Alive zawiera miliony bakterii specjalnie zaprojektowanych do agresywnej redukcji odpadów w zamkniętych systemach, takich jak akwarium.
Arag-Alive został opracowany w celu stłumienia „syndromu nowego zbiornika” i skompresowania cyklu amoniaku.

  • Poziom trudności: Łatwy

CaribSea Aragalive Bahamas Oolite 9,07 Kg

Nowośćć

Teraz możesz wprowadzić do swojego domu najbardziej egzotyczne rafy na świecie dzięki substratom Arag-Alive firmy CaribSea.  Piasek ten powstał w wyniku współpracy CaribSea z publicznymi akwariami i parkami zoologicznymi, gdzie autentyczność jest koniecznością. Arag-Alive pomaga utrzymać odpowiednie pH przez całe życie akwarium bez ciągłego dodawania chemikaliów i tworzy równowagę biologiczną, aby zniechęcić dokuczliwe glony. Arag-Alive zawiera miliony bakterii specjalnie zaprojektowanych do agresywnej redukcji odpadów w zamkniętych systemach, takich jak akwarium.  Arag-Alive został opracowany w celu stłumienia „syndromu nowego zbiornika” i skompresowania cyklu amoniaku.

  • Producent:

    CaribSea
  • Dostępność:

    W magazynie
  • ean:

    008479007933
Cena: zł199.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł37.21)

Ilość:


PayU Raty