+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Opis
Żółta babka różana - znana również jako babka o czerwonym płacie, babka w paski, czarna babka z krewetkami i krewetka z filamentem żarnowym - jest uderzająco atrakcyjna, mała (do dwóch i jednej połowy cali długości) ryby, które z łatwością stworzą związek symbiotyczny z krewetkami z rodzaju Alpheus .
Nazwa zwyczajowa żółta babka z różą jest prawdopodobnie wynikiem błędnego odcisku, ponieważ żółta babka NOSE ma o wiele więcej sensu, biorąc pod uwagę wyraźne żółte zabarwienie, które rozciąga się od wierzchołka głowy do brody. Ta mała ryba pochodzi z Indonezji i Zachodniego Pacyfiku z Seszeli i Filipin przez Bali i Indonezję i jest najtwardsza z gobies hi-fin. Docenia to spokojny czołg społecznościowy, który tworzy fantastycznych mieszkańców rafy. Ponieważ wykopią norę, upewnij się, że zbiornik ma piasek. Planuj zachować tylko jedną na każdy czołg, chyba że czołg jest bardzo duży lub możesz uzyskać parę. Udane odradzanie jest całkiem możliwe w akwarium. Co ciekawe, istnieją doniesienia o tym, że babka z żółtej róży dzieli swoją norę z innymi gatunkami gobich krewetek.

Dieta
Żółta róża, babka z krewetek, docenią dietę mięsnych kawałków owoców morza, w tym małe kawałki surowych krewetek stołowych, małży, kalmarów i innych łatwo dostępnych pokarmów. Jeśli istnieją inne agresywne karmniki, pamiętaj, aby celować w karmę co najmniej dwa razy dziennie, aby uzyskać optymalny stan zdrowia.

  • Poziom trudności: Łatwy

Dtonogobiops nNmatodes

Nowośćć

ta babka różana - znana również jako babka o czerwonym płacie, babka w paski, czarna babka z krewetkami i krewetka z filamentem żarnowym - jest uderzająco atrakcyjna, mała (do dwóch i jednej połowy cali długości) ryby, które z łatwością stworzą związek symbiotyczny z krewetkami z rodzaju Alpheus .

  • Producent:

    Coralhouse
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł79.00
Zawiera 8% podatku VAT (zł5.85)

Ilość:


PayU Raty