+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Hydraulika do akwarium

Hydraulika do akwarium

Trwały i solidny system hydrauliczny jest potrzebny do funkcjonowania każdego akwarium. Dzięki rurom, zaworom i elementom łączącym zbiornik może odzwierciedlać warunki panujące w naturalnym środowisku. Ryby, skorupiaki lub ślimaki mają zapewnione doskonałe możliwości do rozwoju i rozrostu hodowli. Instalacja PCV jest odporna na działanie morskiej wody, nie koroduje. Jest bardzo łatwa w montażu i odznacza się dużą szczelnością. Materiały, z których wykonano wszystkie części są nietoksyczne i dzięki temu można łatwo zdecydować, jakie rury do wody wybrać. 

Rury i elementy przewodzące 

Stanowią części transportujące wodę pomiędzy zbiornikiem głównym a urządzeniami filtrującymi. Rura łącząca akwarium z sumpem jest dostosowana do różnych wymiarów i średnicy filtra. Elementy przewodzące w postaci czwórników i kolanek ułatwiają modyfikację instalacji do własnych potrzeb. Solidna rura pvc transportuje wodę i sprawia, że jej obieg może odbywać się bez przeszkód. 

Zawory i części przelotowe 

Należą do nich mufy, zawory kulowe i inne części, które sprawiają, że instalacja PCV jest szczelna i nie powstają żadne wycieki. Przeloty przez szkło pozwalają na wyjątkowe dopasowanie elementów hydraulicznych z otworami w ścianie akwarium. Części takie jak dysze wylotowe pozwalają wyrównać ciśnienie w zbiorniku, dzięki czemu nie następuje wzburzenie wody, hodowla jest niezagrożona. Reduktory i pudełka przelotowe przyczyniają się do prawidłowego przepływu wody w drodze łączącej akwarium z sumpem. Poprawiają nie tylko obieg wody, ale wpływają korzystnie na bezpieczeństwo i estetykę całego akwarium. Eliminują konieczność stosowania otworów na dnie zbiornika. 

Elementy mocujące, łączne i uchwyty 

Części łączące rury utrzymują je stałej pozycji nie pozwalając na przemieszczanie się elementów i stabilizując instalację względem akwarium. Uchwyty montażowe i kształtki pvc łączą rury z akwarium, systemem filtracji i wiążą instalację z podłożem. Sprawiają, że części nie ześlizgują się i nie narażają ich na upadek lub kolizję z akwarium, lub wrażliwymi elementami. 

Pozostałe akcesoria 

Obejmują różne części, elementy i środki do konserwacji urządzeń filtrujących oraz instalacji. Sitko spływu zabezpiecza rury pvc przed dostępem zanieczyszczeń. Grzebień przelewowy to jeden z filarów systemu filtracji zbiornika, zapobiega wpadaniu rybek i innych zwierząt do komina lub zbiornika głównego. Zatrzymuje glony i większe zanieczyszczenia z dala od czystej wody. Kleje łączą wszystkie sztywne połączenia w jeden stabilny system. Mają dużą siłę wiązania, odznaczają się grubą lepkością bez udziału spływu. Durso Silencer to rozwiązanie do wytłumiania spadu wody w drodze z akwarium do zbiornika technicznego, stabilizuje poziom wody. Posiada dodatkowy odpowietrznik, który równoważy ciśnienie w instalacji filtrującej. 

Specjalne produkty na zamówienie 

Są to niestandardowe części, które z różnych powodów są dostępne tylko na specjalne życzenie klienta. Staramy się dostosować ofertę naszego sklepu do Państwa potrzeb. Zapraszamy! 


Aqua Medic Combfix 6szt.

Aqua Medic Combfix 6szt.

Nowośćć
ł26.00
Aquaforest OG Bypass AF275, AF435

Aquaforest OG Bypass AF275, AF435

Nowośćć
ł107.00
Czwórnik PVC 20 mm

Czwórnik PVC 20 mm

ł7.79
Czwórnik PVC 25 mm

Czwórnik PVC 25 mm

ł7.79
Czwórnik PVC 32mm

Czwórnik PVC 32mm

ł13.32
DURSO Silencer 25mm

DURSO Silencer 25mm

Nowośćć
ł64.00
DURSO Silencer 32mm

DURSO Silencer 32mm

Nowośćć
ł69.00
DURSO Silencer 40mm

DURSO Silencer 40mm

Nowośćć
ł79.00
Grzebień AM 32 z regulacją

Grzebień AM 32 z regulacją

ł55.32
Grzebień AM 50 bez szyny

Grzebień AM 50 bez szyny

Nowośćć
ł67.37
Grzebień AM 50 z regulacją

Grzebień AM 50 z regulacją

ł69.00
Klej Tangit do PVC 125g

Klej Tangit do PVC 125g

ł45.99
Pokazuje 1 do 16 z 204 (13 stron)