+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Kessil A360WE Tuna Sun

LED serii E 
Nowe diody LED E-Series są 15% jaśniejsze przy tym samym poborze mocy, co skutkuje jeszcze lepszą penetracją w głąb i bardziej intensywnymi refleksami.


Refleksy
Piękne, niezrównane refleksy dają wygląd naturalnego migotania światła słonecznego w wodzie.


Widmo
Kessil jest jedyną firmą produkującą samodzielnie wszystkie matryce LED mieszając specjalnie dobrane widma dostosowane do potrzeb akwarystyki.


Podwójne widmo
Wykorzystując wieloletnie badania własne światła Kessil stworzył diody emitujące obecnie "podwójne widmo", które poprawia kolor roślin i tempo wzrostu poprzez zwiększenie absorpcji fotosyntezy.


Penetracja
Opatentowana technologia Dense Matrix LED™ koncentryje wiele chipów LED, tworząc potężne źródło światła o lepszej i głębszej penetracji, nie rezygnując z zasięgu oświetlanego obszaru.


Mieszanie kolorów
Różnych długości fale w ramach jednej matrycy LED są płynnie mieszane przed opuszczeniem światła, emitując jednolity kolor o szerokim widmie.


Projekt
Wysoka wydajność i niskie koszty utrzymania. Proste, ciche i kompaktowe urządzenia wyposażone innowacyjne i skuteczne odprowadzanie ciepła, połączone z długotrwałą konstrukcją LED.

 

Kessil Logic
Dostrój widmo i natężenie światła do indywuidualnych potrzeb. Kessil Logic ™ utrzymuje stały strumień świetlny w spektrum o zakresie 6,000-9,000K.

 

Sterowanie
Kompatybilność z większością zewnętrznych kontrolerów w zakresie 0 ~ 10V. Połączenie wiele żródeł światłą w jeden łańcuch pozwala na bezproblemową kontrolę z jednego źródła.

 

 

Specyfikacja
Wymiary 9,65cm x 10,16 cm 
Pokrycie powierzchni o średnicy do 60.96cm
Zasilanie 100-240 V AC (wejście) 
19V DC (wyjście) 
Pobór mocy 90W

 

 

sprzęt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta

  • Poziom trudności: Łatwy

Lampa Led Kessil A360WE Tuna Sun


  • Producent:

    KESSIL
  • Dostępność:

    Produkt na zamówienie
  • ean:

    092145338018
Cena: zł1,799.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł336.40)

Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane