+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Pełne spektrum z UV i podczerwienią
H80 Tuna Flora zawiera cztery wydajne widma - BLUE, GROW, BLOOM, RED - w jednym urządzeniu. Światło jest idealnie zmiksowane, o długościach fali, w tym prawdziwym UV i podczerwieni (w zakresie od 360-780 nm), zwiększając wydajność fotosyntezy.

Niebieskie widmo szybko rozwija podstawę rośliny na każdym etapie, promując wzrost łodygi.

Spektrum GROW ma na celu wspomagać roślinny wzrost w całym cyklu życiowym wielu różnych roślin.

Widmo BLOOM zwiększa plon sprzyjając obfitemu kwitnieniu podczas decydującego etapu reprodukcyjnego roślin.

Widmo RED jest przeznaczone do hodowli tkankowej i klonowania przez wytwarzanie maksymalnego wzrostu korzeni podczas całego cyklu życia rośliny. W fazie końcowej widmo RED zwiększa również produktywność roślin i jakość zbiorów.


Intensywność i penetracja
Nasza technologia Dense Matrix LED wytwarza skoncentrowane źródło punktowe o mocy wystarczającej do przeniknięcia przez koronę i dostarczenia światła do całej rośliny. Wysokiej jakości optyka zapewnia minimalne straty światła i równomierny wzrost roślin.

Regulowane spektrum z możliwością ściemniania
Łatwe w użyciu intensywności i kolorowe pokrętła pozwalają użytkownikowi przełączać się pomiędzy widmami i regulować intensywność od 10% do 100%, maksymalizując elastyczność i wygodę.

 

Prosta kontrola zewnętrzna i programowanie
Lampy H80 Tuna Flora mogą być sterowane za pomocą łatwego w użyciu kontrolera i łączone szeregowo, aby łączyć wiele świateł. Używając kontrolera można utworzyć niestandardowe harmonogramy dnia i nocy dla roślin o różnych potrzebach. H80 Tuna Flora jest również kompatybilna z dowolnym kontrolerem 0-10V.

 

Zarządzanie ciepłem
H80 Tuna Flora charakteryzuje się zaawansowanym zarządzaniem termicznym, zapewniającym stałą moc światła, zużywając przy tym minimalną moc i wytwarzając mniej ciepła niż tradycyjne lampy.


Dane techniczne

Wymiary: Średnica zewnętrzna = 12,39 cm Wysokość = 2,48 cm
Pokrycie: Do 60 cm średnicy
Zasilanie 100-240 V AC (wejście) 24 V DC (wyjście)
Zużycie energii 15 W MAX

  • Poziom trudności: Łatwy

Lampa Led Kessil H80 Tuna Flora LED Grow Light

Nowośćć

Pełne spektrum z UV i podczerwienią H80 Tuna Flora zawiera cztery wydajne widma - BLUE, GROW, BLOOM, RED - w jednym urządzeniu. Światło jest idealnie zmiksowane, o długościach fali, w tym prawdziwym UV i podczerwieni (w zakresie od 360-780 nm), zwiększając wydajność fotosyntezy.

  • Producent:

    KESSIL
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł699.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł130.71)

Ilość:


Oblicz raty

Produkty powiązane