+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Pełne spektrum z UV i podczerwienią
H80 Tuna Flora zawiera cztery wydajne widma - BLUE, GROW, BLOOM, RED - w jednym urządzeniu. Światło jest idealnie zmiksowane, o długościach fali, w tym prawdziwym UV i podczerwieni (w zakresie od 360-780 nm), zwiększając wydajność fotosyntezy.

Niebieskie widmo szybko rozwija podstawę rośliny na każdym etapie, promując wzrost łodygi.

Spektrum GROW ma na celu wspomagać roślinny wzrost w całym cyklu życiowym wielu różnych roślin.

Widmo BLOOM zwiększa plon sprzyjając obfitemu kwitnieniu podczas decydującego etapu reprodukcyjnego roślin.

Widmo RED jest przeznaczone do hodowli tkankowej i klonowania przez wytwarzanie maksymalnego wzrostu korzeni podczas całego cyklu życia rośliny. W fazie końcowej widmo RED zwiększa również produktywność roślin i jakość zbiorów.


Intensywność i penetracja
Nasza technologia Dense Matrix LED wytwarza skoncentrowane źródło punktowe o mocy wystarczającej do przeniknięcia przez koronę i dostarczenia światła do całej rośliny. Wysokiej jakości optyka zapewnia minimalne straty światła i równomierny wzrost roślin.

Regulowane spektrum z możliwością ściemniania
Łatwe w użyciu intensywności i kolorowe pokrętła pozwalają użytkownikowi przełączać się pomiędzy widmami i regulować intensywność od 10% do 100%, maksymalizując elastyczność i wygodę.

 

Prosta kontrola zewnętrzna i programowanie
Lampy H80 Tuna Flora mogą być sterowane za pomocą łatwego w użyciu kontrolera i łączone szeregowo, aby łączyć wiele świateł. Używając kontrolera można utworzyć niestandardowe harmonogramy dnia i nocy dla roślin o różnych potrzebach. H80 Tuna Flora jest również kompatybilna z dowolnym kontrolerem 0-10V.

 

Zarządzanie ciepłem
H80 Tuna Flora charakteryzuje się zaawansowanym zarządzaniem termicznym, zapewniającym stałą moc światła, zużywając przy tym minimalną moc i wytwarzając mniej ciepła niż tradycyjne lampy.


Dane techniczne

Wymiary: Średnica zewnętrzna = 12,39 cm Wysokość = 2,48 cm
Pokrycie: Do 60 cm średnicy
Zasilanie 100-240 V AC (wejście) 24 V DC (wyjście)
Zużycie energii 15 W MAX

  • Poziom trudności: Łatwy

Lampa Led Kessil H80 Tuna Flora LED Grow Light

Nowośćć

Pełne spektrum z UV i podczerwienią H80 Tuna Flora zawiera cztery wydajne widma - BLUE, GROW, BLOOM, RED - w jednym urządzeniu. Światło jest idealnie zmiksowane, o długościach fali, w tym prawdziwym UV i podczerwieni (w zakresie od 360-780 nm), zwiększając wydajność fotosyntezy.

  • Producent:

    KESSIL
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł699.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł130.71)

Ilość:


Oblicz raty

Produkty powiązane

Lampa Led Kessil A360NE Tuna Blue

Lampa Led Kessil A360NE Tuna Blue

ł1,799.00
Kessil Unit link Cable

Kessil Unit link Cable

ł79.00
Kessil Adapter 90 Stopni do A Series Gooseneck

Kessil Adapter 90 Stopni do A Series Gooseneck

Adapter jest przeznaczony do stosowania z serią Gooseneck i pozwalają klientowi na uzyskanie dodatkowego zasięgu dla większych akwariów.
ł79.00