+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Wargacz z gatunku Leopard znany jest również jako Wargacz z Gwinei lub Wargacz Wargowy. Gatunek ten ma dwa różne wygląd w zależności od płci. Samice są białe z wieloma czarnymi lub brązowymi nieregularnymi plamami z białymi i niebieskimi obrzeżami pokrywającymi całe ciało. Płetwy żeńskie mogą mieć akcenty żółte lub brązowe. Samce mają pomarańczowo-czerwony kolor tła z zielonym nakrapianym ciałem.
Zaleca się akwarium o pojemności 200 litrów lub większe z dobrze znanym żywym kamieniem i warstwą żywego piasku. Najlepiej będą, gdy wprowadzimy je w grupach po trzy lub więcej. Zjada małe bezkręgowce (foraminiferans i amphiopods), które rosną na żywej skale.

Dieta "Leopard Wrasse" powinna obejmować wzbogacone w witaminę mrożone krewetki mysis, wzbogacone w witaminę mrożone krewetki solankowe i inne pokarmy mięsne wraz z wysokiej jakości płatkami morskimi i pokarmem z pelletu morskiego.

  • Poziom trudności: Łatwy

Macropharyngodon meleagris

Nowośćć

Wargacz z gatunku Leopard znany jest również jako Wargacz z Gwinei lub Wargacz Wargowy. Gatunek ten ma dwa różne wygląd w zależności od płci.

  • Producent:

    Coralhouse
  • Dostępność:

    Obecnie brak na stanie
Cena: zł150.00
Zawiera 8% podatku VAT (zł11.11)