+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Maxspect Nano-Tech Anaerobic Block

 • Skutecznie usuwa azotany z akwarium,
 • Zastrzeżona technologia, zaprojektowana specjalnie w celu stymulowania wzrostu bakterii beztlenowych,
 • Bakterie beztlenowe kończą cykl nitryfikacji, który rozkłada azotany na azot, który eksportuje składniki odżywcze z akwarium,
 • Do akwariów słodkowodnych i morskich,
 • 2 Bloki obsługują do 1000L / 264 gal.

Kończy cykl azotowy poprzez denitryfikację, poprzez hodowlę beztlenowych bakterii heterotroficznych (w tym gatunków z rodzaju Paracoccus denitrificans i różnych pseudomonad), redukując azotany do azotu.

Użyj bezpośrednio w sumpie/systemie filtracyjnym, ułóż w stos poziomo dwa bloki beztlenowe i umieść katalizator denitryfikacji pomiędzy blokami.

Katalizator do denitryfikacji należy wymieniać co 2 miesiące.

Cząstki nanoceramiczne w blokach beztlenowych są specjalnie obrabiane za pomocą naszej zastrzeżonej technologii, dzięki czemu doskonale radzą sobie z tworzeniem beztlenowych bakterii heterotroficznych, które dążą do środowiska beztlenowego.

Blok beztlenowy jest starannie wytwarzany, aby zapewnić jego wysoką jakość. Dobrze zaprojektowana porowata struktura bloku beztlenowego tworzy idealne warunki i środowisko do życia dla kolonii bakteryjnych, która nie zostanie rozłożona przez kolonie bakterii, jakie w nim rosną.

Aby uzyskać optymalne rezultaty, blok Anaerobic-Block należy czyścić lub wymieniać co 6 miesięcy, jednak podczas czyszczenia / wymiany starego bloku Anaerobic-Block NIE WOLNO wymieniać ich wszystkich jednocześnie. Wyczyść / wymień połowę bloku anaerobowego tak, aby pozostała wystarczająca liczba kolonii bakteryjnych, aby odrodzić się w nowo oczyszczonym / wymienionym bloku beztlenowym.

 • Poziom trudności: Łatwy

Maxspect Nano-Tech Anaerobic Block

Nowośćć

Skutecznie usuwa azotany z akwarium, Zastrzeżona technologia, zaprojektowana specjalnie w celu stymulowania wzrostu bakterii beztlenowych, Bakterie beztlenowe kończą cykl nitryfikacji, który rozkłada azotany na azot, który eksportuje składniki odżywcze z akwarium, Do akwariów słodkowodnych i morskich, 2 Bloki obsługują do 1000L / 264 gal.

 • Producent:

  Maxspect
 • Dostępność:

  W magazynie
 • ean:

  6971764810485
Cena: zł120.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł22.44)

Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane