+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Sili-Out 2 usuwa krzemiany, fosforany, bar, arsen i chrom z wody akwariowej. Oczyszcza i klaruje wodę do przeźroczystości oraz szybko i skutecznie poprawia jej właściwości.

Sili-Out 2 działa bezpiecznie. Nie jest szkodliwy dla organizmów żywych oraz nie wpływa na pH wody. Preparat stymuluje naturalny wzrost korali i roślin zapewniając optymalne warunki życia wolne od zanieczyszczeń. Środek utrzymuje swoje właściwości przez długi czas.

Sili-Out 2 to produkt oparty na aluminium o najwyższych stopniu czystości powyżej 99%.

Dozowanie:

Zastosuj 50ml na 100l wody akwariowej.

Uwagi:

- Przestrzegaj zalecanego dawkowania. Zawsze zaczynaj od powyższych dawek. Możesz zastosować dawkę wynoszącą maksymalnie 100ml środka na 100l wody akwariowej,

- Przepłukać przed użyciem,

- Optymalne stężenie fosforanów dla zbiorników morskich to 0.02 – 0.05 mg/l, krzemiany nie powinny być wykrywalne,

- Zalecamy stosowanie preparatu w filtrach przepływowych lub w miejscach o dobrej cyrkulacji wody

- Używaj Microbe-lift Substrate Cleaner w celu usunięcia nadmiaru substancji organicznych zawierających fosforany. Podczas stosowanie preparatu, należy wyjąć Sili-Out 2 ze zbiornika do momentu krystalizacji wody,

- Używaj Sili-Out 2 co 2 miesiące naprzemiennie z materiałem filtracyjnym Microbe-lift Phos-Out 4 aby uniknąć nagromadzenia niepożądanych związków aluminium i żelaza.

 

Wskazówki:

- Produkt przeznaczony do akwariów słodkowodnych i morskich.

  • Poziom trudności: Łatwy

Microbe Lift Sili Out 2 500 ml


Sili-Out 2 usuwa krzemiany, fosforany, bar, arsen i chrom z wody akwariowej. Oczyszcza i klaruje wodę do przeźroczystości oraz szybko i skutecznie poprawia jej właściwości.

  • Producent:

    Microbe-Lift
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł49.78
Zawiera 23% podatku VAT (zł9.31)


Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane