+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Nyos Phytomaxx Live Phytoplankton Concentrate 250 ml

 

NYOS® PhytoMaxx to wysoce skoncentrowany roztwór fitoplanktonu z dziedziny profesjonalnej akwakultury. PhytoMaxx zawiera świeże, żywe algi Nannochloropsis o wielkości 2-5 µm. Jest wytwarzany w prawie całkowicie sterylnych warunkach i oczyszczany specjalnymi wirówkami.

NYOS® PhytoMaxx to wysoce skoncentrowany produkt fitoplanktonu pochodzący z profesjonalnej akwakultury. Zawiera świeże, żywe algi Nannochloropsis o wielkości 2-5 µm.

PhytoMaxx jest produkowany we współpracy z wysoce wyspecjalizowanym laboratorium biotechnologicznym zgodnie z naszymi specyfikacjami w ramach stałej kontroli jakości i kontroli. Proces wykorzystuje nowoczesną technologię foto-bioreaktora, dostosowaną do odpowiednich glonów. Żywe glony są zbierane delikatnie i skutecznie czyszczone za pomocą specjalnych wirówek, a następnie przygotowywane w sterylnej wodzie morskiej. Normy takie jak te są zwykle stosowane tylko w dziedzinie akwakultury zawodowej. Rezultatem jest niezwykle czysta, żywa biomasa mikroalg, która nie wykazuje żadnych zanieczyszczeń bakteryjnych. PhytoMaxx jest wolny od sztucznych barwników, konserwantów i przeciwutleniaczy. Jest wysoce skoncentrowany i zawiera 500 milionów świeżych, żywych komórek glonów na ml. Ze względu na sterylne warunki produkcji PhytoMaxx jest prawie bezwonny i może być przechowywany, schładzany do 6 miesięcy.

W akwarium PhytoMaxx jest idealnym pokarmem na przykład dla małży Tridacna, gąbek, organizmów filtrujących lub miękkich koralowców. Regularne stosowanie zachęca do pojawienia się żywego zooplanktonu i zapewnia bio-boost.

Uzyskaj najnowocześniejszy plankton z dziedziny profesjonalnej akwakultury dla swojego domowego akwarium.

 • Superkoncentrat z 500 milionami świeżych, żywych komórek glonów na ml
 • Najnowocześniejszy produkt z dziedziny akwakultury zawodowej
 • Wyprodukowano przy użyciu najnowszej technologii fotobioreaktora i przygotowano w sterylnej wodzie morskiej
 • Nie zawiera bakterii i zapachów, ponieważ nie ma zanieczyszczeń bakteryjnych
 • Wolny od zanieczyszczeń, ponieważ glony są czyszczone specjalnymi wirówkami i zbierane delikatnie
 • Nie zawiera konserwantów, barwników i przeciwutleniaczy
 • Idealny do małży Tridacna, miękkich koralowców, gąbek, organizmów filtrujących
 • Zastosowanie zachęca do pojawienia się żywego zooplanktonu i daje bio-boost akwarium
 • Można przechowywać do 6 miesięcy w temperaturze 0-4 ° C

 

Zalecenia dotyczące użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. PhytoMaxx można podawać bezpośrednio za pomocą kubka dozującego. Dawkę około 5 ml na 100 l wody akwariowej 2-3 razy w tygodniu. Korale i podajniki filtrów można zasilać pipetą po wyłączeniu prądu bezpośrednio iw małych ilościach.

Indywidualna pasza (żywa Nannochloropsis salina) dla korali i podajników filtrów.

Składniki: Wilgoć 96,4%, białko surowe 0,21%, tłuszcz surowy 0,42%, włókno surowe 0,19%, popiół surowy 0,03%. Bez antyoksydantów, barwników, konserwantów.

Przechowywać w 1-4 ° C. Potrząśnij raz w tygodniu.

Nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

 

 

 • Poziom trudności: Łatwy

Nyos Phytomaxx Live Phytoplankton Concentrate 250 ml

Nowośćć

NYOS® PhytoMaxx to wysoce skoncentrowany roztwór fitoplanktonu z dziedziny profesjonalnej akwakultury. PhytoMaxx zawiera świeże, żywe algi Nannochloropsis o wielkości 2-5 µm. Jest wytwarzany w prawie całkowicie sterylnych warunkach i oczyszczany specjalnymi wirówkami.

 • Producent:

  Nyos
 • Dostępność:

  Produkt na zamówienie
Cena: zł81.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł15.15)

Ilość:


PayU Raty