+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Czy wiedziałeś?

Reef Octopus jest pierwszym producentem skimerów białkowych na świecie, który projektuje i produkuje własne pompy skimerów. Ich pompy odpieniające zostały specjalnie zaprojektowane w celu  zwiększenia wydajności odpieniaczy białkowych.

Cechy i zalety

 1. Ultra kompaktowy, doskonała wydajność

 2. Pompy VarioS DC specjalnie zaprojektowane do odpieniaczy białek

 3. Wysokiej jakości ręcznie wykonana odlewana akrylowa konstrukcja

 4. Regulowana i zmienna prędkość dla energooszczędnej i cichej pracy

 5. Monitor łącznika pływakowego

 6. Hybrydowy stożkowy korpus dla lepszego frakcjonowania piany

 7. Pojemny pojemnik na odpady z odpływem

 8. Wlot powietrza o dużej objętości

 9. Łatwa konserwacja

Przegląd
Zajmujący niewiele miejsca skimmer z serii OCTO Regal oszczędzający miejsce (Regal-S) to odpieniacz białkowy idealny do akwariów o ograniczonej przestrzeni w sumpie. Regal-S ma ponadto wysokiej jakości odlewaną akrylową obudowę, łatwy demontaż w celu konserwacji, precyzyjny zawór zasuwowy i hybrydowy korpus stożkowy, który pomaga naturalnie ustabilizować i skoncentrować pianę bogatą w organiczne podczas jej wzrostu.

Dostępne w 4 modelach - Regal 150-S, Regal 200-S, Regal 250-S i Regal 300-S.

Ponadto Regal-S jest napędzany przez naszą własną sterowaną pompę odpieniającą VarioS, która zawiera wirnik z wirnikiem, odłączany sterownik, wysokiej jakości ceramiczny wał i łożysko w celu zmniejszenia zużycia oraz najnowszą technologię przepływu o zmiennej prędkości dla udoskonalonej kontroli, ulepszoną wydajność, energooszczędność i bezpieczniejsze operacje.

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości pomp obiegowych wykorzystujących prąd przemienny (AC), nasza pompa VarioS ma kilka kluczowych zalet w porównaniu z tradycyjnymi pompami AC, a mianowicie wyższą efektywność energetyczną, bezpieczniejszą pracę przy napięciu roboczym 24 V, a przede wszystkim zmienną regulację prędkości w celu dopasowania idealnej mieszanki przepływu powietrza i wody do odpieniacza.

Zwiększona kontrola

Dzięki sterownikowi VarioS użytkownicy mają kontrolę nad natężeniem przepływu, wybierając spośród pięciu wstępnie ustawionych prędkości; wskazywane przez pięć zapalonych diod LED. Tryb podawania 15 lub 60 minut można również włączyć lub wyłączyć jednym naciśnięciem przycisku.

Ponadto obrotowa spirala umożliwia użytkownikom dostosowanie orientacji wyjściowej w poziomie lub w pionie (w górę lub w dół), w zależności od potrzeb.

Przy normalnym użytkowaniu pompa VarioS ma oczekiwaną żywotność / żywotność produktu wynoszącą 10 lat.

Gwarancja * (na wady produkcyjne):

2 lata - tylko silnik pompy

1 rok - wszystkie pozostałe części

 • Poziom trudności: Łatwy

Octo Regal 200-INT odpieniacz białek

Promocja

Reef Octopus jest pierwszym producentem skimerów białkowych na świecie, który projektuje i produkuje własne pompy skimerów. Ich pompy odpieniające zostały specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności odpieniaczy białkowych.

 • Producent:

  OCTO -REEF OCTOPUS
 • Dostępność:

  W magazynie
 • ean:

  6950291251688
Cena: zł2,690.25 zł3,165.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł503.05)

 • Otrzymasz rabat w wysokości 15% na ten produkt.

Ilość:


PayU Raty