+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Filtry

Cena od
Cena do
Producent

Oczko Wodne

Oczko Wodne

Oczko wodne to wyjątkowa ozdoba ogrodu, która pozwala blisko obcować z naturą nawet na niewielkiej, przydomowej przestrzeni.  Jednak, aby utrzymać je w dobrym stanie, należy regularnie dbać o jego zasoby i żyjące w środku organizmy. Oczko wodne to inwestycja na wiele lat, dlatego wybierając akcesoria do niego, najlepiej zwrócić się w stronę jakościowych i profesjonalnych artykułów, dzięki którym oczko przetrwa lata w nienaruszonym stanie. Właśnie taki sprzęt oferujemy w Coralhouse. Z nami stworzysz swoje oczko wodne od A do Z, dokładnie tak, jak chcesz. 

Wszystko do oczka wodnego w Coralhouse!

Oczko wodne powinno znajdować się w zacienionym miejscu ogrodu. Mając gotowy zbiornik, należy zaopatrzyć go w narzędzia, dzięki którym woda będzie czysta i bogata w tlen. W naszym sklepie znajdziesz wyposażenie zarówno do małych, amatorskich oczek wodnych, jak i do tych większych, prowadzonych przez bardziej doświadczone osoby. Jedną z najważniejszych rzeczy, w jakie należy wyposażyć oczko wodne, są odpowiednie filtry. Mimo iż w oczku wodnym staramy się stworzyć warunki imitujące naturalne zbiorniki, to nie mają one zdolności samooczyszczania się. Z tego względu dobry filtr jest niezbędny do zachowania czystości wody, a tym samym zapewnienia rybom i roślinom optymalnych warunków do życia. W naszym sklepie znajdziesz zarówno filtry ciśnieniowe, jak i powierzchniowe. Za pomocą filtrów możesz oczyścić wodę zarówno z zanieczyszczeń mechanicznych, biologicznych, jak i usunąć pasożyty dzięki wbudowanej w niektóre egzemplarze lampie UV.

Równie istotne są napowietrzacze. To z ich pomocą wprowadzisz do wody tlen i zapewnisz zwierzętom możliwość swobodnego oddychania. Co więcej, napowietrzenie to także wprowadzenie wody w ruch, a cyrkulacja to proces niezbędny do uniknięcia martwych stref w oczku wodnym. Ułatwia także odfiltrowywania zabrudzenia. 

Oczko wodne w ogrodzie- akcesoria ułatwiające jego prowadzenie

Coralhouse zapewniamy także odpowiednie podłoże do oczka wodnego, a także preparaty, dzięki którym w łatwy i skuteczny sposób pozbędziesz się z niego glonów. Zapewniamy także grzałki, które pozwalają roślinom i rybom przetrwać nawet zimne miesiące. Grzałki są szczególnie istotne w oczkach, w których żyją zwierzęta. Nie można dopuścić, aby zamarzły. Nie należy także zmieniać drastycznie ich warunków życia. Odpowiednio wyposażone oczko wodne funkcjonuje cały rok.

Wiele z naszych produktów ma za zadanie jak najbardziej ułatwić Ci prowadzenia oczka wodnego. Właśnie dlatego oferujemy filtry same sygnalizujące konieczność wymiany wkładu czy automatyczne karmidło, dzięki któremu karmienie ryb możesz ograniczyć po prostu do ustawienia urządzenia na odpowiednią porę i ilość wsypywanego pokarmu. Natomiast bakterie startowe to dodatkowe wspomaganie oczyszczania zbiornika. Wprowadzenie do oczka odpowiednich szczepów bakterii to tworzenie ekosystemu, w którym toksyczne związki chemiczne np. pochodzące z procesów gnilnych, są przekształcane w substancje bezpieczne i potrzebne do funkcjonowania organizmów żywych. Dzięki zakupom w Coralhouse Twoje oczko będzie zaopatrzone we wszystko, co niezbędne!Pokazuje 1 do 16 z 227 (15 stron)