+48 530-499-289

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Pompy do oczka

Pompy do oczka

Oczka wodne, aby funkcjonować prawidłowo, potrzebują odpowiedniej filtracji, napowietrzenia oraz cyrkulacji wody. Tylko zapewnienie wszystkich tych cech w odpowiednim natężeniu gwarantuje, że oczko będzie wolne od brudu czy pasożytów i zapewni zdrowe środowisko do życia dla zwierząt i roślin wodnych. Jednak wszystkie te procesy wykonują w całości lub przynajmniej wspomagają pompy do oczek wodnych. Są to urządzenia właściwie niezbędne do stworzenia oczka wodnego. Nasz sklep oferuje szeroką ofertę pomp, o różnych funkcjach i parametrach technicznych.

Pompy do oczek wodnych- jak wybierać?

Wybór odpowiedniej pompki powinien być podyktowany wielkością oczka, organizmami, jakie je zamieszkują i własnymi preferencjami oraz budżetem. To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim wydajność pompy, czyli ilość wody przefiltrowywana w ciągu godziny. To od niej będzie zależeć również skuteczna filtracja i napowietrzanie wody. Równie istotna jest moc pompy. Różni się ona zależności od urządzenia i jego możliwości. Dobrze jest wziąć ją pod uwagę i wybierać pompę dostosowaną do domowego budżetu.

Pompka do oczka może mieć także dyszę, dzięki której w łatwy sposób stworzysz efekt fontanny w oczku wodnym. Jeśli planujesz zainwestować w pompę z dyszą, pamiętaj, aby dobrze wymierzyć wysokość podnoszenia wody. Jedynie teleskopowe dysze umożliwiają dowolne regulowanie tego parametru.

Pompy do oczek wodnych w Coralhouse

Nasze pompy to urządzenia pracujące cicho i przystosowane do pracy ciągłej, co nie tylko zapewnia stale odpowiednie warunki w zbiorniku, ale także pozwala Ci nie przejmować się przerwami w pracy pompy. Zapewniamy także pompy w wersji minimalistycznej, idealne do niewielkich i ciasnych przestrzeni, w których nie ma możliwości montażu większych odpowiedników. W naszej ofercie znajdziesz również modele energooszczędne. 

W Coralhouse dostaniesz pompę idealną do swojego zbiornika, która zapewni mu równowagę biologiczną, tym samym nie dopuszczając do rozwoju takich zbędnych organizmów jak glony czy bakterie. Wybierając pompę, warto wybrać taką, która zapewnia rozbudowane możliwości, np. jest wyposażona w lampę UV. Promieniowanie to zabija pasożyty, tym samym ratując mieszkańców Twojego oczka przed poważnymi chorobami, jednocześnie nie wykazuje negatywnego wpływu na rośliny czy ryby. Lampa UV to praktycznie niezbędne wyposażenie oczka wodnego, które jest jednym z filarów oczyszczania zbiornika. Lepiej zakupić ją wraz z pompą niż dobierać osobno. Co więcej, wiele z naszych pomp do oczek ma wskaźnik pracy lampy, dzięki któremu zawsze masz ją pod kontrolę.

Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty o wytrzymałej, solidnej konstrukcji i niezawodnym działaniu. Dzięki tym cechom sprawdzają się one zarówno u amatorów, jak i u profesjonalistów zakładających oczka wodne. W Coralhouse kupisz całkowite wyposażenie do Twojego oczka wodnego, a także innych zbiorników wodnych. Wszystko o wysokiej jakości wykonania, pochodzące od zaufanych i niejednokrotnie szeroko znanych producentów. Pokazuje 1 do 16 z 54 (4 stron)