+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Seria MAX E-170 DeLuxe

Producent: Red Sea

Waga: 100kg

 Łączy nowoczesny, pozbawiony krawędzi design z najnowszą technologią. 
W pełni funkcjonalny system REEF-SPEC MAX E zapewnia wszystko, co niezbędne, abyś mógł cieszyć się pięknem i różnorodnością swojej własnej, kwitnącej rafy koralowej, zamiast martwić się o dobór komponentów, przydatność i kompatybilność. 


Seria MAX E wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię w zakresie konserwacji rafy, w tym oświetlenie LED AI Hydra 26 HD z kontrolą Wi-Fi , systemami filtracji i cyrkulacji REEF-SPEC, rewolucyjny modułowy system ściekowy i sterowanie jednym wtykiem płyta.

 

Red Sea MAX True REEF-SPEC dla udanej rafy

Kryteria wydajności dla Red Sea MAX REEF-SPEC są wynikiem wieloletnich badań prowadzonych przez Red Sea nad zrównoważonym rozwojem wszystkich koralowców, w tym najbardziej delikatnych koralowców "SPS" w sztucznych warunkach rafowych. Ta wiedza, zdobyta przez ponad 25 lat, stanowi podstawę do specyfikacji wszystkich projektów systemów akwariowych Red Sea MAX.

Zaawansowany system oświetlenia LED ze zintegrowanym WiFi:

Seria MAX E obejmuje całkowicie nowe oświetlenie LED Hydra 26 HD, zapewniające najnowszą technologię LED, zapewniającą doskonałą wydajność i niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs. 
Urządzenie Hydra 26 HD oferuje pełną gamę 7-kolorowej konfiguracji diod LED, zapewniających doskonałe odwzorowanie kolorów i mnogość efektów świetlnych. 
 
Rewolucyjny system sterowania dynamicznie dostosowuje moc dostępną dla każdego koloru, wykorzystując moc, która nie jest wykorzystywana przez inne kolory, skutecznie pozwalając wybranym kanałom "zwiększyć" moc powyżej 100%. Oświetlenie można w pełni kontrolować za pomocą wbudowanego WiFi, które jest zgodne z urządzeniami z systemem iOS i Android oraz z dowolnym komputerem Mac lub PC z obsługą sieci Wi-Fi.
 
Przy zużyciu energii wynoszącym zaledwie 90% na model Hydra 26 HD, kamera MAX E osiąga doskonałą wydajność przy ułamku kosztów eksploatacji tradycyjnego oświetlenia fluorescencyjnego T5. Jednostka LED jest mocno przykręcona do akwarium i może być obracana, aby zapewnić łatwy dostęp do tylnej miski dla wszystkich regularnych wymagań konserwacyjnych lub do rafinacji. 
 
System akwariów rafowych MAX E-170 wykorzystuje jedną jednostkę LED 90W 26HD, natomiast system akwariowy rafy MAX-E-260 ma 2 jednostki, które są bezproblemowo sparowane ze sobą za pomocą kontrolera Wi-Fi.

 

Rewolucyjny system modułowy Sump serii MAX E:

Podwójne opcje ścierania dla całkowitej elastyczności. Seria MAX E wyposażona jest w unikalny system ściekowy, umożliwiający prostą konwersję zintegrowanej tylnim sumpie w całkowicie działającą samodzielny sumpie w kabinie. 
 Rozpocznij rafę dzięki wbudowanej tylnej misce, w której znajdują się kompletne systemy filtracji i cyrkulacji REEF-SPEC. Jeśli zdecydujesz się na dodanie dodatkowego wyposażenia, takiego jak reaktor wapniowy, modułowy system filtracji może zostać łatwo rozszerzony poprzez zainstalowanie opcjonalnego sumpa wnękowej z Red Sea. 
 Unikalny system przelewowy Red Sea, z całkowicie regulowaną rurą spływową bezgłośną (wykorzystywaną w najwyższej serii S), łatwo łączy się ze zintegrowaną gondolą wieloportową bez potrzeby jakiegokolwiek cięcia, klejenia lub opróżniania całe akwarium.
 Opcjonalny zestaw do wymiany miski ściekowej obejmuje niestandardowy szklany sump  z dedykowaną komorą skimmera o stałej wysokości, regulowanym przepływem systemu przelewowego i zintegrowanym automatycznym doładowaniem.

 

Szkło bezbarwne MAX E-Series:

Przedni i dwa boczne panele Max E-Series są wykonane ze szkła Ultra-Clear, zapewniając najwyższą jakość obrazu. Grubość panelu przedniego o grubości 12 mm pozwala nam uniknąć stosowania szyn usztywniających, umożliwiając czysty, pozbawiony krawędzi wzór z inteligentnymi fazowanymi krawędziami na górze i na dole.

Obróbka MAX E-Series:

Pompy Twin European Eco zastosowane w urządzeniu MAX E-260 zapewniają przepływ wody o wydajności 4 300 l / h (1100 g / h), cyrkulując całą objętość wody 16 razy na godzinę przez system filtrów. MAX E-170 jest wyposażony w pompę 2150l / h. Przepływ jest zawracany do akwarium za pośrednictwem dyskretnych wielokierunkowych dysz "gałki ocznej", które można regulować w celu zapewnienia, że ​​w akwarium nie ma martwych punktów, zapobiegając gromadzeniu się szkodliwych kamieni na koralowcach.

Tylna studzienka MAX E-Series:

Akwaria serii MAX E są podzielone na 2 części - akwarium i tylną studzienkę, które dyskretnie przechowuje wszystkie systemy filtracji i cyrkulacji. Zbiorniki MAX z serii E zawierają wielostopniowe filtracje składające się z odpieniacza białkowego REEF-SPEC, węgla aktywnego i mechanicznych materiałów filtracyjnych. W misce znajduje się dedykowana przestrzeń na dodatkowe chemiczne media filtracyjne, a także na dodatek agregatu chłodniczego.

Spieniacz białkowy z serii MAX-E:

Sercem systemu filtracji jest odpieniacz białek. Skrobak MSK 900 implementuje kryteria REEF-SPEC dla koralowców SPS dla Red Sea, przepuszczając całą objętość wody w akwarium za pomocą odpieniacza co najmniej 3 razy na godzinę i przy stosunku wody do powietrza 3: 1. Na projekt skimerów MAX E nie ma wpływu regularna fluktuacja poziomu wody w tylnej studzience z powodu parowania i ma regulowaną bramkę wylotową, aby utrzymać optymalną konsystencję skimmatu, która będzie się różnić w zależności od rzeczywistych warunków wody. Nowa pompa odpieniacza i wirnik działają chłodniej i ciszej niż wcześniej, a wbudowany tłumik na wlocie powietrza znakomicie eliminuje hałas skimmera.

Stojak na nośniki serii MAX E-Series:

Tylna studzienka zawiera wygodny stojak na media dla nowego, wysoko adsorbującego, wolnego od fosforanów węgla REEF-SPEC Carbon, który jest dostarczany z systemem MAX E, i ma dodatkowe półki do łatwego dodawania innych chemicznych środków filtracyjnych. 

Zestaw gotowy do chillera:

W misce Red Sea MAX E-Series znajduje się specjalne miejsce na pompę agregatu chłodniczego, a także wygodny uchwyt do podłączenia rurki agregatu chłodniczego (agregat chłodniczy i rury nie są dostarczane wraz z systemem).

Zintegrowane centrum zasilania:

Seria MAX E zawiera koncepcję MAX-plug z pojedynczą wtyczką i posiada centrum mocy z łatwym dostępem do 7 indywidualnie włączanych gniazd zasilania dla wszystkich podzespołów elektrycznych systemu. Centrum mocy jest dogodnie umieszczone w szafce i umożliwia bezpieczne i łatwe sterowanie wszystkimi podsystemami MAX.

 

Szafka MARINE-SPEC:

Seria MAX E jest wyposażona w laminowaną szafkę z frontem z odpornymi na warunki pogodowe drzwiami z powłoką epoksydową z wygodnymi otworami do otwierania i miękkimi zawiasami ze stali nierdzewnej. Szafki są wentylowane, aby zapewnić chłodzenie konwekcyjne dla agregatu chłodniczego. Oferowane z czarną lub białą powierzchnią wszystkie szafki mają czarne wnętrze, które zachowuje swój czysty wygląd w miarę upływu czasu.

  • Poziom trudności: Łatwy

Red Sea MAX E-170 DeLuxe Zestaw(140+30 L)

Nowośćć

Łączy nowoczesny, pozbawiony krawędzi design z najnowszą technologią.  W pełni funkcjonalny system REEF-SPEC MAX E zapewnia wszystko, co niezbędne, abyś mógł cieszyć się pięknem i różnorodnością swojej własnej, kwitnącej rafy koralowej, zamiast martwić się o dobór komponentów, przydatność i kompatybilność. 

  • Producent:

    Red Sea
  • Dostępność:

    Produkt na zamówienie

Kolor:


Cena: zł7,585.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł1,418.33)

Ilość:


PayU Raty