+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Red Sea MAX S500 Zestaw 410 + 90 L

Producent: Red Sea 

MAX S-Series :

W Pełni funkcjonalne akwaria rafowe Total Reefkeeping Solution Seria MAX S to flagowy system rafowy w Red Sea, wyposażony w najnowocześniejszą technologię rafową. Sterowane WiFi oświetlenie Hydra 26 HD LED, systemy filtracji i cyrkulacji REEF-SPEC, konfigurowalna powłoka i jedno-gniazdowe centrum sterowania pozwalają skupić się na pięknie i różnorodności własnego kawałka rafy koralowej, zamiast martwić się wyborem komponentów , przydatność i kompatybilność.

Red Sea MAX S Seria True REEF-SPEC dla udanej rafy
Kryteria działania MAX REEF-SPEC są wynikiem wieloletnich badań prowadzonych przez Red Sea nad zrównoważonym rozwojem wszystkich koralowców, w tym najbardziej delikatnych koralowców "SPS" w sztucznych warunkach rafowych. 
Ta wiedza, zdobyta przez ponad 25 lat, stanowi podstawę do specyfikacji wszystkich projektów systemów akwariowych MAX.

Seria MAX S Dostosowane systemy:


Systemy MAX S są dostępne w kolorze perłowym białym i czarnym. Panele boczne szafy i drzwi są przymocowane do ramy ze specjalnego aluminium i można je wymienić w dowolnym momencie, umożliwiając renowację lub całkowitą zmianę koloru w funkcjonującym akwarium. Ta funkcja w połączeniu z wymiennym wykończeniem światła i akwarium zapewnia niespotykany poziom długowieczności i elastyczności. 
Wszystkie powierzchnie zewnętrzne są wykonane z odpornych na warunki pogodowe farb poliuretanowych (podobnych do stosowanych w przemyśle samochodowym), co zapewnia eleganckie i trwałe wykończenie.

Elegancja i wytrzymałość w połączeniu:


Akwaria serii MAX S zbudowane są z ultra-przezroczystego szkła (o niskiej zawartości żelaza) o grubości 12 - 15 mm, wspieranego przez odporne na słoną wodę tworzywa sztuczne i morską, anodyzowaną aluminiową ramę. Zaprojektowany do prostego montażu w domu, wszystkie klejenie, piłowanie i okablowanie zostały już wykonane.

Zaawansowany system oświetlenia LED ze zintegrowanym WiFi:


Seria MAX S zawiera całkowicie nowe oświetlenie LED Hydra 26 HD, zapewniające najnowszą technologię LED, zapewniając doskonałą wydajność i niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs. 
 
Urządzenie Hydra 26 HD oferuje pełną gamę 7-kolorowej konfiguracji diod LED, zapewniających doskonałe odwzorowanie kolorów i mnogość efektów świetlnych. Rewolucyjny system sterowania dynamicznie dostosowuje moc dostępną dla każdego koloru, wykorzystując moc, która nie jest wykorzystywana przez inne kolory, skutecznie pozwalając wybranym kanałom "zwiększyć" moc powyżej 100%. Oświetlenie można w pełni kontrolować za pomocą wbudowanego WiFi, które jest zgodne z urządzeniami z systemem iOS i Android oraz z dowolnym komputerem Mac lub PC z obsługą sieci Wi-Fi.
 
Przy zużyciu energii wynoszącym zaledwie 90% na model Hydra 26 HD, system MAX-S osiąga doskonałą wydajność przy ułamku kosztów eksploatacji tradycyjnego oświetlenia fluorescencyjnego T5. 
 
Oprawa wyposażona jest w wyjątkowe, montowane w Red Sea urządzenie oświetleniowe, które przesuwa się po całej szerokości zbiornika, zapewniając łatwy dostęp do wszystkich zadań związanych z konserwacją akwarium.

Filtracja z pełną rafinacją MAX S-Series:


Kompletny system filtracji rafowej rozpoczyna się od skimmera powierzchniowego, który podaje wodę do sump'a w kabinie za pośrednictwem regulowanego przepływem, cichego przewodu spustowego. Filtrowana woda jest zawracana do akwarium za pomocą głównej pompy systemowej, która dostarcza wodę do wszystkich systemów filtracyjnych, takich jak odpieniacz białkowy, opcjonalny agregat chłodniczy i / lub reaktory. 
Podłączenie akwarium do sump'a odbywa się za pomocą standardowych złączek, więc nie jest wymagana instalacja hydrauliczna. 
System MAX S jest dostarczany z główną pompą systemową, skimerem białkowym C-Skim 1800, mechanicznymi i węglowymi środkami filtracyjnymi oraz wszystkimi rurociągami łącznie z przygotowaniem do podłączenia agregatu chłodniczego i reaktorów pomocniczych.

Zintegrowane centrum zasilania MAX S-Series:


System filtracji MAX S-Series jest zgodny z koncepcją MAX z pojedynczą wtyczką i posiada centrum sterowania mocą z łatwym dostępem do 10 indywidualnie włączanych gniazd zasilania dla wszystkich pomp i innych akcesoriów, zabezpieczonych przez brake systems z wbudowanym obwodem.

  • Poziom trudności: Łatwy

Red Sea MAX S500 Zestaw (410+90 L)

Nowośćć

W Pełni funkcjonalne akwaria rafowe Total Reefkeeping Solution Seria MAX S to flagowy system rafowy w Red Sea, wyposażony w najnowocześniejszą technologię rafową.

  • Producent:

    Red Sea
  • Dostępność:

    Produkt na zamówienie

Kolor:


Cena: zł19,964.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł3,733.11)

Ilość:


PayU Raty