+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

All In One XL
Wcześniej byliśmy pierwszym, który opracował i przedstawił bioplety redukujące NP, które głównie usuwają odpady azotowe, a także małe fosforany. Gdy nasi konkurenci wzbudzili sukces i usiedli, ciągle rozwijaliśmy nasz produkt.
Z przyjemnością informujemy, że możemy zaprezentować bioplety typu "wszystko w jednym" (patentowe), które można wykorzystać do skuteczniejszego usuwania zarówno azotu (5x), jak i fosforanów (10x-20x) w porównaniu z normalnymi biopelletami. Nowe biopreparaty AIO mogą łatwo utrzymywać niski poziom fosforanu, co eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych substratów do usuwania fosforanów.
Pozytywne efekty AIO BioPellet na jakość wody oparte są na zasadzie unieruchomienia. Odpady z wody, takie jak amoniak, azotyn, azotan i fosforan przekształca się w bakterie. Utrzymuje akwarium w czystości. Nowa formuła Biopelty All-In-One składają się z wysoko oczyszczonych mieszanek paszowych, co zapewnia oszczędność w użyciu naszych produktów w recyrkulacyjnych systemach wodnych (RAS), takich jak akwaria. Korzystając z AIO BioPellet, można łatwiej połączyć ryby i bezkręgowce przy zachowaniu dobrej jakości wody dla tych wrażliwych zwierząt.

  • Poziom trudności: Łatwy

Reef interests All in one biopellets XL 300g


AIO BioPellet zawiera stałe źródło energii dla bakterii, które zwykle znajdują się na przykład w biofiltrach lub żywej skale.

  • Producent:

    Reef Interests
  • Dostępność:

    W magazynie

Rozmiar:


Cena: zł137.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł25.62)

Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane