+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

A360 Tuna Blue

 

Intuicyjna i niedroga kontrola światła
Wyposażony w bezbłędne sterowanie dotykowe i żywy kolorowy wyświetlacz, Spectral Controller to łatwe sterowanie światłem za dotknięciem palców.

Jego proste podejście do programowania sterowania światłem pozwala na nieograniczone możliwości dostosowywania bez zamieszania. Elegancki, nowoczesny design zapewnia piękną i spójną konfigurację, która nie zakłóci wyglądu Twojego akwarium.

Inteligentna komunikacja K-Link
Nowa metoda komunikacji K-Link jest ulepszeniem łatwego plug & play 0-10V, umożliwiając użytkownikom połączenie wielu urządzeń A360X (do 32 urządzeń na łańcuch) i ustawienie indywidualnych grup do uruchamiania własnych programów.

K-Link jest również komunikacją dwukierunkową, co oznacza, że Spectral Controller może wykryć liczbę świateł w sieci, stan świateł itp.

Jeden kontroler, dwa porty - kompatybilny wstecz
Każdy kontroler jest wyposażony w jeden port K-Link i jeden port wyjściowy 0-10V. Port K-Link umożliwia podłączenie się do nowego A360, natomiast port 0-10V przeznaczony jest dla oświetlenia Kessila 0-10V.
Uwaga: zasilacz USB nie jest dołączony

Tryb programu
Zawiera trzy sposoby ustawiania dostosowanego harmonogramu oświetlenia, aby dopasować indywidualne potrzeby zbiornika. Można utworzyć maksymalnie 12 programów
Szybki zestaw:
Twórz wyjątkowe efekty o świcie i zmierzchu, zmieniając intensywność i kolor światła w ośmiu różnych punktach czasowych.
Tryb aklimatyzacji:
Uprość wprowadzanie nowych świateł do czołgu lub nowych koralowców do istniejącej konfiguracji z trybem aklimatyzacji. Oś czasu aklimacji można dostosować do konkretnych potrzeb.
Cykl księżyca:
Symuluj naturalne cykle księżyca w 5 fazach: nowiu, wosku półksiężyca, kwartach woskowania, wosku gibbous, pełni księżyca

Tryb ręczny
Tryb ręczny: Błyskawicznie dostosuj kolor i intensywność dostosowywania światła na żądanie.

Zgodność
Kontroler Spectral jest kompatybilny z lampami A360 i 0-10V Kessil
Uwaga: zasilacz USB nie jest dołączony

Przegląd Spectral Controller jest wyposażony w bezbłędne sterowanie dotykowe i żywy, kolorowy wyświetlacz, który umożliwia łatwe sterowanie światłem za dotknięciem palców.

Jego proste podejście do programowania sterowania światłem pozwala na nieograniczone możliwości dostosowywania bez zamieszania. Elegancki, nowoczesny design zapewnia piękną i spójną konfigurację, która nie zakłóci wyglądu Twojego akwarium.

W zestawie.

Kontroler spektralny (x1)
Magnetyczna płyta tylna (x1)
Kabel Micro USB (do aktualizacji oprogramowania) (x1)
Kabel K-Link (10 ') (x1)
Śruby (x2)
Kotwica nylonowa (x2)

 

  • Poziom trudności: Łatwy

Spectral Controller Kessil X

Nowośćć

Następca udanego modelu A360, oferujący o 25% więcej światła, więcej koloru, większą powierzchnię pokrycia przez światło.

  • Producent:

    KESSIL
  • Dostępność:

    W magazynie
Cena: zł469.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł87.70)

Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane