+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Tropic Marin - Pro-Coral A- Elements

Aniony pierwiastków śladowych przeznaczone do suplementacji w akwarium morskim 

 

W naturalnum środowisku podstawowe pierwiastki śladowe występują w dwóch formach: anionowej(-) oraz kationowej (+). Za pomocą dwóch preparatów pro-coral K+ elements oraz pro-coral A - elements do akwarium dostarcza się pierwiastki śladowe w odpowiednich ilościach i formie. Pro-corals A- elements jest mieszanką pieczołowicie wyselekcjonowanych mikroelementów, które sprawiają, ze koralowce utrzymywane są w doskonałej formie oraz stymuluje wzrost poprzez dostarczenie kationowych pierwiastków śladowych zużytych w procesach metabolicznych przez mieszkańców akwarium. Nie zawiera fosforanów, chelatowanych form żelaza oraz innych nienaturanych składników.

Zawiera: Brom, fluor, jod, lit, wanad, molibden i selen.

Dawkowanie:
1 ml Tropic Marin Pro-coral A- elements na 100 litrów wody dziennie. W zależności od obsady zwiększyć dawkowanie. W bardzo gęsto obsadzonych zbiornikach dozować 2 ml na 100 litrów wody dziennie. Nie przekraczać zalecanej dawki.

  • Poziom trudności: Łatwy

Tropic Marin Pro Coral A- Elements 500ml


Pro-corals A- elements jest mieszanką pieczołowicie wyselekcjonowanych mikroelementów, które sprawiają, ze koralowce utrzymywane są w doskonałej formie oraz stymuluje wzrost poprzez dostarczenie kationowych pierwiastków śladowych zużytych w procesach metabolicznych przez mieszkańców akwarium.

  • Producent:

    Tropic Marin
  • Dostępność:

    Produkt na zamówienie
Cena: zł71.00
Zawiera 23% podatku VAT (zł13.28)


Ilość:


PayU Raty

Produkty powiązane