+48 601-182-991

sklep@coralhouse.pl

zł0.00

Prime Flex Arm jest naszym najbardziej elastycznym uchwytem do akwarii z lub bez wzmocnień,

 


Prime Flex Arm wykonany jest z najwyższej jakości z silikonową powłoką, która chroni go przed wilgocią, zachowując przy tym najwyższą klasę. Oba modele zawierają również klipsy do zarządzania przewodem zasilającym prowadzącym do AI Prime LED.
Podstawa zestawu Prime Flex Mount ma uniwersalną podstawę mocującą, która może pomieścić zarówno zbiornik z obrzeżem, jak i bez ramy, dla maksymalnej wszechstronności. Uwielbiamy AI Prime do użytku zarówno jako samodzielne światło dla małych zbiorników, jak i jako światło akcentujące dla większych zbiorników. Dzięki Prime Flex Arm mocne małe światło LED będzie można używać z jeszcze większą liczbą akwariów, dzięki czemu będzie można rzucić światło na wszystkie trudne do osiągnięcia ciemne obszary akwarium.

  • Poziom trudności: Łatwy

Uchwyt do lampy Led - AI Flex bracket for AI PRIME, black (46cm)

Nowośćć

Prime Flex Arm jest naszym najbardziej elastycznym uchwytem do akwarii z lub bez wzmocnień,

  • Producent:

    C2 Development, Inc.
  • Dostępność:

    Obecnie brak na stanie
Cena: zł185.90
Zawiera 23% podatku VAT (zł34.76)

Produkty powiązane

Lampa Led Aqua Illumination Prime HD 13-LED white (55W)

Lampa Led Aqua Illumination Prime HD 13-LED white (55W)

Nowośćć
Prime HD to nowe światło LED z Aqua Illumination, które jest najnowszym rozwiązaniem do łączenia HyperDrive. Niecałe dwa lata temu Aqua Illumination wprowadziła system dystrybucji energii HyperDrive z Hydra 26 i Hydra 52, a dziś Prime HD odziedziczył ten sam zestaw zaawansowanych technologii W przeciwieństwie do większości wysokiej klasy opraw oświetleniowych LED, w tym Radion, teraz wszystkie diody LED Aqua Illumination mają bezpośrednią łączność z telefonem za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu na całym świecie.
ł1,300.00